Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Lekko nie będzie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jakby trochę nie fair
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 25 marca 2015, 10:06
charmandera albo squirtla nie lubię bulbasaura :D
Odpisz
9 lipca 2016, 09:09
@SharpNeedle:
Odpisz
13 sierpnia 2020, 20:25
@SharpNeedle: ale bulbasaur jest dobry na dwa pierwsze gymy
Odpisz
14 sierpnia 2020, 22:16
@teamsoj: no tak ale te mozna rozwalic bez problemu
Odpisz
27 grudnia 2017, 15:48
Nie no ja tam pokemon Go bulbasaura wybrałem. Moc w nim potężna jest
Odpisz
20 lutego 2016, 11:15
gra w age of empires III
Odpisz
7 października 2014, 12:36
wszystko jest inne ale nie pokemony
Odpisz
19 marca 2015, 20:15
@nalorek1972: No shit Sherlock!
Odpisz
2 listopada 2013, 13:22
xbox rządzi!
Odpisz
31 marca 2013, 10:55
Zgodze się z wami - najlepsze są trawiaste . Ale ja , i tak kocham płomienne ♥
Odpisz
31 marca 2013, 11:15
@predador42: Ja jakoś nigdy nie brałem trawiastych bo strasznie wolno się levelowało a miałem buga i nie mogłem zapisywać więc brałem ogniste i wbijałem im tą 3 forme :P
Odpisz
31 marca 2013, 11:18
@Kamil292: Można i tak myślećxd ;d
Odpisz
31 marca 2013, 11:26
@predador42: Jak byś chciał to ci podeśle paczke pokemonów (chyba 19 części) i emulator xP
Odpisz
31 marca 2013, 12:29
@Kamil292: Nie , dzięki nieczeba ;3 Już niestety dawno niemam pokemonow ;C
Odpisz
1 kwietnia 2013, 09:51
@Kamil292: "Miałem buga i nie mogłem zapisywać" - to jest DRM Nintendo, oznacza to że masz piracką i niezcrackowaną wersję gry. Ty piracie! Rozumiem Bf3, CoD'a czy Crysisa, ale POKEMONY?!
Odpisz
1 kwietnia 2013, 11:22
@shark2199: No tak MAM piracką wersje na pc i emulator więc :D
Odpisz
23 września 2013, 17:36
@predador42: a ja zawsze grałam w necie i brałam wodnego bo ma silny atak
Odpisz
31 lipca 2013, 09:56
XCOM: Enemy Unknown ^^ (robię platynowe trofeum na PS3, mam ich już z 9 :D)
Odpisz
22 lipca 2013, 21:05
zawsze brałem squirtle'a :3
Odpisz
2 kwietnia 2013, 20:39
Ja słyszałem że w oryginalnym metroidzie można odblokować nagą Samus.(ta sama zasada jak w Legend of Zelda)
Odpisz
10 maja 2013, 17:16
@Flyingseeker: Bez Kombinezonu?
Odpisz
11 maja 2013, 12:44
Tak.
Odpisz
11 kwietnia 2013, 18:52
Ogień bezsprzecznie.
Odpisz
31 marca 2013, 09:24
Ja zawsze brałem trawiaste startery, później nie łapałem nic ani wodnego, ani ognistego. Tak jest ciekawiej :D
Odpisz
2 kwietnia 2013, 20:40
@shark2199: Ja tak robiłem z wodnymi.
Odpisz
1 kwietnia 2013, 15:10
ja wole playstation cos w tym jest bo mam ps 2 ps 3 psp ps vita
Odpisz
31 marca 2013, 08:44
Ja tam nic nie chcę mówić chodź chciałem "Wat da fak przecie najlepszy ognisty" ale se darowałem bo przypomniałem że niektórzy preferują taktykę pokemona trawiastego, który gwarantuje 2 pierwsze wygrane w salach i można złapać innego. Ja osobiście wolę ogień bo ma największe obrażenia najprawdopodobniej że jest off tankiem jak jax w LoL'u
Odpisz
31 marca 2013, 21:01
Nie jesteś sam, ja też zawsze brałem i biorę nadal ogniste bo są super, ale od czasu do czasu wezmę też trawiaste, a wodne to rzadko ale biorę.
Odpisz
31 marca 2013, 09:11
ja tam zawsze wodne brałem
Odpisz
31 marca 2013, 19:09
@TheOrzeszek: ja też, brałam totodaila a potem dzięki niemu łapałam ogniste
Odpisz
31 marca 2013, 13:59
Ognistego xD
Odpisz