Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nigdy na to nie wpadną
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Przypałowo
Phi!
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 września 2017, 18:12
Czy tylko ja nie czuję bólu jak to robie?
Odpisz
25 września 2017, 21:11
@MrRolan: czym jesteś?
Odpisz
25 września 2017, 21:20
@ReptilianJan: jestem maszyną
Odpisz
25 września 2017, 23:48
@MrRolan: Dołączam się
Odpisz
28 września 2017, 11:42
@MrRolan: a ja to odgryzam i ma ZABEBISTY smak
Odpisz
28 września 2017, 12:51
okej? Każdy ma jakieś fetysze
Odpisz
28 września 2017, 13:27
jak też to odgryzam pjona
Odpisz
28 września 2017, 15:24
Zgadzam sie
Odpisz
28 września 2017, 20:11
Ja też obgryzam
Odpisz
28 września 2017, 22:45
@kacp80: ja też taki fetysz XD
Odpisz
28 września 2017, 22:47
@szymonlodz: znaczy od gryzam xd
Odpisz
2 października 2023, 17:48
@szymonlodz: czekam aż ktoś powie że to przypala👉🔥
Odpisz
28 września 2017, 17:42
Takie coś to się odgryza zębami
Odpisz
28 września 2017, 19:40
@rufusx95: Ja to robię nożyczkami na matmie
Odpisz
28 września 2017, 14:09
Boli samo patrzenie ała! Ty sadysto!
Odpisz
28 września 2017, 13:25
Boli gdy się na to patrzy :v
Odpisz
28 września 2017, 11:14
Arsenal odpadnie z Bayernem.
Odpisz
25 września 2017, 18:11
Dlaczego ten koleś jest tak podobny do mnie?
Odpisz
25 września 2017, 18:12
@Profesor_Ender: Jesteś taki brzydki?
Odpisz
25 września 2017, 18:13
Dodaj mu jeszcze zarost illuminati i będzie wyglądać w 100% jak ja.
Odpisz
25 września 2017, 18:47
@Profesor_Ender: O co chodzi z zarostem illuminati? O to:
Odpisz
25 września 2017, 19:52
@Profesor_Ender: Zarost jest fu.
Odpisz
25 września 2017, 20:27
Odpisz
25 września 2017, 20:34
@Profesor_Ender: oh nie
Odpisz
28 września 2017, 10:06
Nie wiem za co strzałki w dół. Przecież to prawda.
Odpisz
28 września 2017, 10:50
To są gusta mendo gupia. Jak widać większość osób ma inne gusta.
Odpisz
28 września 2017, 10:27
najgorsza jest żądza, która mnie do tego kusi.
Odpisz
28 września 2017, 10:06
jak odgryzasz to nie boli
Odpisz
28 września 2017, 11:30
@Kuziemek: zależy..
Odpisz
25 września 2017, 18:26
Samo patrzenie na to boli ;-;
Odpisz
25 września 2017, 18:09
skomentuje to jak to robili w 2k17 - 5/5 i do ulu
Odpisz