Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Phi!
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie po oczach
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 września 2017, 14:51
Ja niestety 3 dni temu już wyzdrowiałem. :/
Odpisz
30 września 2017, 10:32
Wątpię aby te wszystkie chusteczki były tylko do smarkania nosa .-.
Odpisz
30 września 2017, 06:36
Szkoda ze dzisiaj sobota xD
Odpisz
30 września 2017, 10:03
@xMacius: Iiiiiiii?
Odpisz
30 września 2017, 09:48
Bo nie chce ci się już patrzeć na zakurzonego ak47 i pas szahida
Odpisz
25 września 2017, 20:09
Ale w ten dzień w którym cię nie ma w szkolę oczywiście jest 392398428989 tysięcy kartkówek i sprawdzianów które musisz nadrobić.
Odpisz
25 września 2017, 20:22
@maxiu1244: Takie przypadkowe klikanie w klawiature nie jest fajne
Odpisz
30 września 2017, 08:36
Jak najbardziej, lepiej wpisać "2137"
Odpisz
25 września 2017, 19:07
A później zaległości i przepisywanie
Odpisz
29 września 2017, 23:38
Najgorzej jak złamiesz ręke którą piszesz, i dodatkowo w kilku miejscach...
Teraz będe musiała nadrabiać wszystko na raz...
Odpisz
29 września 2017, 23:51
@sucy_manbavaran: ojj współczuję :/
Odpisz
29 września 2017, 23:10
Hora curka
Odpisz
25 września 2017, 19:31
...Ale potem masz zaległości, musisz przypisywać zeszyty, a nie masz kolegów
Odpisz
29 września 2017, 22:37
@Staropolanka_Niegazowana: Jednego też nie było, a drugi ma takie pismo, że się nie da
Odpisz
29 września 2017, 22:25
pozdrawiam choruje w domu 5 dzien
Odpisz
29 września 2017, 22:06
Pozdrawiam, choruje w domu 3 tydzień
Odpisz
29 września 2017, 22:09
@Mid_Or_Feed: Pozdrowienia z wesela
Odpisz
29 września 2017, 21:31
A mama zawsze te swoje stwierdzenia: skoro masz siłę, aby grać w komputer to tym bardziej masz siłę aby iść do szkoły.
Odpisz
25 września 2017, 23:38
on bardziej wygląda na zjaranego
Odpisz
25 września 2017, 20:24
najgorsze jak wlasnie w ten dzien mozesz miec 5 kartkowek
Odpisz
25 września 2017, 19:26
Najgorsze są te zaległości
Odpisz
25 września 2017, 19:15
to nie jest fajne. mam zaległości, źle się czuję i nie mogę spotykać się z kumplami.
Odpisz