Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kostek_Koscisty

30 września 2017, 14:51

Ja niestety 3 dni temu już wyzdrowiałem. :/

Avatar DankMeme

30 września 2017, 10:32

Wątpię aby te wszystkie chusteczki były tylko do smarkania nosa .-.

Avatar xMacius

30 września 2017, 06:36

Szkoda ze dzisiaj sobota xD

Avatar
Konto usunięte

30 września 2017, 10:03

@xMacius: Iiiiiiii?

Avatar ojciecpolecial

30 września 2017, 09:48

Bo nie chce ci się już patrzeć na zakurzonego ak47 i pas szahida

Avatar maxiu1244

25 września 2017, 20:09

Ale w ten dzień w którym cię nie ma w szkolę oczywiście jest 392398428989 tysięcy kartkówek i sprawdzianów które musisz nadrobić.

Avatar
Konto usunięte

25 września 2017, 20:22

@maxiu1244: Takie przypadkowe klikanie w klawiature nie jest fajne

Avatar Mijak

30 września 2017, 08:36

Jak najbardziej, lepiej wpisać "2137"

Avatar
Konto usunięte

25 września 2017, 19:07

A później zaległości i przepisywanie

Avatar sucy_manbavaran

29 września 2017, 23:38

Najgorzej jak złamiesz ręke którą piszesz, i dodatkowo w kilku miejscach...
Teraz będe musiała nadrabiać wszystko na raz...

Avatar
Konto usunięte

29 września 2017, 23:51

@sucy_manbavaran: ojj współczuję :/

Avatar Crln_7

29 września 2017, 23:10

Hora curka

Avatar Staropolanka_Niegazowana

25 września 2017, 19:31

...Ale potem masz zaległości, musisz przypisywać zeszyty, a nie masz kolegów

Avatar Mrkociak

29 września 2017, 22:37

@Staropolanka_Niegazowana: Jednego też nie było, a drugi ma takie pismo, że się nie da

Avatar InsaneFOX13

29 września 2017, 22:25

pozdrawiam choruje w domu 5 dzien

Avatar Mid_Or_Feed

29 września 2017, 22:06

Pozdrawiam, choruje w domu 3 tydzień

Avatar Ziemniak_Illuminati

29 września 2017, 22:09

@Mid_Or_Feed: Pozdrowienia z wesela

Avatar ALKATRAZ

29 września 2017, 21:31

A mama zawsze te swoje stwierdzenia: skoro masz siłę, aby grać w komputer to tym bardziej masz siłę aby iść do szkoły.

Avatar JuliaDwo

25 września 2017, 23:38

on bardziej wygląda na zjaranego

Avatar Polak123pl

25 września 2017, 20:24

najgorsze jak wlasnie w ten dzien mozesz miec 5 kartkowek

Avatar kamykPL

25 września 2017, 19:26

Najgorsze są te zaległości

Avatar
Konto usunięte

25 września 2017, 19:15

to nie jest fajne. mam zaległości, źle się czuję i nie mogę spotykać się z kumplami.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Phi!

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Nie po oczach

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka