Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Fergus
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 października 2017, 19:45
Odpisz
6 października 2017, 18:51
@Anieczka_banieczka00: ?
Odpisz
28 września 2017, 12:42
Kisnę z kategorii
Odpisz
1 października 2017, 16:24
@brainiac: jaka?
Odpisz
2 października 2017, 10:16
@kokosek112: Motoryzacja
Odpisz
25 września 2017, 19:25
czy to nie jest Luboń (koło Poznania ) ???
Odpisz
25 września 2017, 19:26
skąd znasz tą miejscowość?
Odpisz
25 września 2017, 19:27
@MrRolan: Może jego okolica :v
Odpisz
25 września 2017, 19:46
Jeśli tak, to chyba tam, gdzie w pobliżu jest Hotel Max
Odpisz
25 września 2017, 19:48
@CrazyMe: tak zgadza się
Odpisz
25 września 2017, 19:52
@MrRolan: To na osiedlu w pobliżu mieszka moja babcia :y
Odpisz
25 września 2017, 19:56
@CrazyMe: wiem
Odpisz
25 września 2017, 19:56
@CrazyMe: widzę sami swoi
Odpisz
25 września 2017, 19:59
Sami ludzie z Poznania :-:
Odpisz
Edytowano - 25 września 2017, 20:00
@Ameron: Wypraszam sobie, ja z zadupia podpoznańskeigo >:v Mieszkam niecałe 100 metrów od granicy z Poznaniem, ale Poznań nie chciał mnie przyjąć do Poznańskich szkół, więc nawet jeśli większość życia mieszkałam tam to nie znoszę jak się mówi, że jestem z Poznania
Odpisz
25 września 2017, 20:02
Ja z Lubonia
Odpisz
25 września 2017, 20:08
@CrazyMe: Prawie Poznań :v
Odpisz
25 września 2017, 20:11
@Ameron: "Ale już gmina Komorniki, więc wypi***alaj i nawet nie podawaj papierów do naszych szkół, bo i tak cię nie przyjmiemy, nie ważne jak dobre oceny byś miała"
Odpisz
25 września 2017, 20:13
@CrazyMe: XD
No to przykro, ja się nie spotkałem z dyskryminacją "wieśniaków" :v
Odpisz
25 września 2017, 20:55
@Ameron: O nie same Pyry
Odpisz
25 września 2017, 20:55
@polandball1: Niet, ja nie jestem z Poznania, Jestem z Lubelszczyzny :v
Odpisz
25 września 2017, 20:58
@Ameron: Lubelszczyzna? O cie panie to wschod czy zachód? bo ja sem że pomorza
Odpisz
25 września 2017, 20:19
W sumie to nawet ich rozumiem.
Odpisz
25 września 2017, 19:19
CZY TO JEST CIESZANÓW???
Odpisz
25 września 2017, 19:22
@Kasiuula: jeśli tak to pewnie na Cieszanów rock festiwal bo tam potem koszyki z Biedry kradną ;p
Odpisz
25 września 2017, 19:21
W skrócie - witamy w Polszy
Odpisz