Chciałem tylko przysłać im fotkę mojej kanapki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Papierowa szkoła posting
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
To będzie bolało
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Hobby dla faceta
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 7 października 2017, 10:00
Mięso uwielbiam, ale tego kanapko-czegoś bym nie tknął. Wygląda obrzydliwie.
EDIT
No dobra, tknąłbym.
Żeby wyciągnąć to biedne, zmarnowane mięsko, podzielić na dużo mniejsze porcje i jakoś smacznie przyrządzić.
PRZYPRAWY!
OBRÓBKA TERMICZNA!
CEBULA TEŻ JEST SPOKO!
Odpisz
6 października 2017, 20:15
Jehać miensko, tylko gżyby
Odpisz
6 października 2017, 21:19
@Patriq: grxyb
Odpisz
26 września 2017, 19:43
Ale po ch*j
To nie zmieni ich nastawienia do mięsa
A wręcz przeciwnie udowadniasz im, że mięsożercy są głupi... może nie tyle udowadniasz co pokazujesz
I to im w pewnym sensie daje satysfakcje bo pokrzepia im to ich ego bo uważają się za wyższych
Podsumowanie dla tl:tr
Jedynym sposobem by tu wygrać jest obojętność
Jak będziesz ich ignorować to nie będą mieć powodów by paplać
BĄDŹ NICZYM ŚCIANA!
Odpisz
26 września 2017, 19:49
@lorax12: on nie chce zmienić ich nastawienia, to zwykłe trollowanie
Odpisz
26 września 2017, 19:50
@lorax12: Ten uczyć kiedy skrócona wersja to 2/3 wypowiedzi
Odpisz
26 września 2017, 21:36
@lorax12: To tylko fake meme, naprawdę nigdy bym tego nie zrobił ponieważ jest to bezsensowne, sram na to czy ktoś jest wege czy nie. Elo.
Odpisz
26 września 2017, 21:55
@lorax12: To nic nie da, wegenie ciągle czują się atakowani,chociaż nikogo nie obchodzi to czy są weganami, czy innym g***em.
Odpisz
26 września 2017, 21:57
@Reaper_: Czują się atakowani przez takich debili jak Nanami Chan, która nagrywa wege filmy, mimo że każdy ma wyje**ne na jej weganizm. Atenszyn.
Odpisz
27 września 2017, 01:50
@Reaper_: kiedy ludzie biorą twoje komentarze na poważnie
Ale dobre nastawienie
Odpisz
27 września 2017, 01:52
@popek9001: czyli głupota
Odpisz
27 września 2017, 01:57
krótsze? Krótsze!
Odpisz
27 września 2017, 01:59
@Szortek: ok
Odpisz
28 września 2017, 20:53
@lorax12: Jeśli ktoś by napisał tak długi komentarz tylko dla trolla to moja wiara w ludzkość spadła prawie do zera
Odpisz