memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
15 października 2017, 09:57
#DAB!!!!1!1!1!!!!?!?!,#!,1
Odpisz
14 października 2017, 21:20
Aż bym sobie w Nazi Zombie Army zagrał.
14 października 2017, 19:56
Wybucha Ci dom?
14 października 2017, 18:55
Tak to jest jak masz kuchenkę na gazie...
26 września 2017, 21:23
-za każdym je**nym razem insert here-
26 września 2017, 21:24
@Szortek:
@EmielRegis:
14 października 2017, 18:38
27 września 2017, 01:29
co to za animacja?
27 września 2017, 06:55
@siemak: sniper Elite 4
14 października 2017, 22:16
@siemak: rpg maker
26 września 2017, 21:51
Kiedy chcesz zjeść zupę, a ona wybucha
26 września 2017, 22:52
@ProYOLOGamer: Bywa
26 września 2017, 21:27
Mam pytanie. Ma ktoś zdjęcie Hitlera robiącego daba? Bardzo mi potrzebne
26 września 2017, 21:29
Nie wiem czy może być, pewnie nie .-.
@Szortek: Nie
26 września 2017, 21:30
Mogę zrobić w gmodzie
26 września 2017, 21:34
.
26 września 2017, 22:47
@Demon_123: To rób
14 października 2017, 18:13
sniper elite 4
26 września 2017, 21:43
@okrutnik: trochę nie ogarniam z jakiej racji dostałem tyle strzałek w dół za uprzedzenie pytania ''co to za gra?''
@okrutnik: Ponieważ napisałeś to jakbyś się chwalił, że wiesz co to za gra. Mogłeś napisać tak: "Uprzedzając pytania - Gra to Sniper Elite 4" Taka rada na przyszłość.
27 września 2017, 15:05
@Szortek: xd
14 października 2017, 18:16
@Szortek: Bo jejaki wyczuły, że jakiś internetowy somsiad chce się popisać, więc cicha agresja natychmiastowa.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież15 października 2017, 09:57
#DAB!!!!1!1!1!!!!?!?!,#!,1
Odpisz
14 października 2017, 21:20
Aż bym sobie w Nazi Zombie Army zagrał.
Odpisz
14 października 2017, 19:56
Wybucha Ci dom?
Odpisz
14 października 2017, 18:55
Tak to jest jak masz kuchenkę na gazie...
Odpisz
26 września 2017, 21:23
-za każdym je**nym razem insert here-
Odpisz
26 września 2017, 21:24
@Szortek:
Odpisz
26 września 2017, 21:24
@EmielRegis:
Odpisz
14 października 2017, 18:38
@Szortek:
Odpisz
27 września 2017, 01:29
co to za animacja?
Odpisz
27 września 2017, 06:55
@siemak: sniper Elite 4
Odpisz
14 października 2017, 22:16
@siemak: rpg maker
Odpisz
26 września 2017, 21:51
Kiedy chcesz zjeść zupę, a ona wybucha
Odpisz
26 września 2017, 22:52
@ProYOLOGamer: Bywa
Odpisz
26 września 2017, 21:27
Mam pytanie. Ma ktoś zdjęcie Hitlera robiącego daba? Bardzo mi potrzebne
Odpisz
26 września 2017, 21:29
Nie wiem czy może być, pewnie nie .-.
Odpisz
26 września 2017, 21:29
@Szortek: Nie
Odpisz
26 września 2017, 21:30
Mogę zrobić w gmodzie
Odpisz
26 września 2017, 21:34
.
Odpisz
26 września 2017, 22:47
@Demon_123: To rób
Odpisz
14 października 2017, 18:13
Odpisz
26 września 2017, 21:24
sniper elite 4
Odpisz
26 września 2017, 21:43
@okrutnik: trochę nie ogarniam z jakiej racji dostałem tyle strzałek w dół za uprzedzenie pytania ''co to za gra?''
Odpisz
26 września 2017, 22:52
@okrutnik: Ponieważ napisałeś to jakbyś się chwalił, że wiesz co to za gra. Mogłeś napisać tak:
"Uprzedzając pytania - Gra to Sniper Elite 4"
Taka rada na przyszłość.
Odpisz
27 września 2017, 15:05
@Szortek: xd
Odpisz
14 października 2017, 18:16
@Szortek: Bo jejaki wyczuły, że jakiś internetowy somsiad chce się popisać, więc cicha agresja natychmiastowa.
Odpisz