Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Chciał tylko pomóc
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Tymi się chodzi
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 września 2021, 16:30
Czemu prawosławny krzyż?
Odpisz
16 sierpnia 2025, 19:17
@Ignisus: Nadal się pytam czemu prawosławny krzyż
Odpisz
5 października 2017, 22:13
A ja tam lubie traktory \______/. Miałem raz przyjemność prowadzenia 60-letniego Deutz'a sąsiadów. Żodyn ni wie jaka to frajda :v
Odpisz
4 października 2017, 19:55
Czyli że skoro mieszkam na wsi to automatycznie uznaje mnie za pijaka z traktorem ?
Odpisz
5 października 2017, 11:47
@malos1234: Tu raczej nie chodzi o mieszkańców wsi ogółem, a o tych co mają właśnie ciągnik.
Odpisz
5 października 2017, 17:35
@Broski: a co jeśli mam ciągnik ?
Odpisz
4 października 2017, 23:15
Rolnik szuka żony.
Odpisz
4 października 2017, 19:13
Nigdy tego nie rozumiałem. Prawda jest taka że jak samochód kosztuje 500k to łoł ale drogi supersamochód, a natomiast normalny ciągnik tyle właśnie kosztuje, 500tys za ciągnik to na dzisiejsze standardy nie za dużo bo tyle kosztują choćby 200 konne jd czy valtry i inne...
Odpisz
4 października 2017, 21:34
@Cyprian1219v2: Na jeja sie osiedlasz ?
Odpisz
4 października 2017, 22:49
@Debilzinternetu: nie specjalnie. Ja cały czas jestem na dzidzie a tutaj tak tylko przelotem zobaczyć co sie przez te lata mojej nieobecności zmieniło kiedy tam zaczęło brakować mi memów.
Odpisz
27 września 2017, 23:09
Dlaczego przy " ścigaczu " jest kapliczka jak ktoś jeździ rozsądnie to żadnego wypadku nie będzie miał. Zawsze ludzie patrzą na ludzi jeżdżących na "ścigaczach "za wariatów,piratów drogowych i za dawców.Wiem z swojego doświadczenia bo znam kilku motorzystów.
Odpisz
4 października 2017, 18:40
@non9e__: Ta kapliczka to krzyż prawosławny
Odpisz
4 października 2017, 18:41
@non9e__: Po za tym jak ma się ścigacza to dla szpanu więc jak szpan to i prędkość
Odpisz
4 października 2017, 18:59
@YouGoSlavia: Dokładnie, po co komu ścigacz jak ma się nim jechać 50km/h? xd
Odpisz
4 października 2017, 20:54
@non9e__: motocyklistów*
Odpisz
4 października 2017, 20:11
Posiadam choppera (prawka jescze nie mam ale czasem sie przejadę) czy to znaczy że będe miała 2 dziewczyny???
Tyle wygrać...
Odpisz
4 października 2017, 19:42
Nieprawda
Nie zawsze
Odpisz
4 października 2017, 18:36
wybieram ciągnik
Odpisz
27 września 2017, 14:48
Mój wujek ma motor
"Harley Davidson"
Odpisz
27 września 2017, 16:36
@Darth_Mysz: Wow, super
Odpisz
4 października 2017, 18:12
@Darth_Mysz: motocykl*
Odpisz
4 października 2017, 18:42
@Darth_Mysz: Motor to rodzaj maszyny, która zamienia energię na pracę mechaniczną, a to czym porusza się twój wujek to motocykl :) Nie myl tych dwóch pojęć bo kiedyś zamiast zrobić łaskę zrobisz komuś laskę :)
Odpisz
4 października 2017, 18:51
@Lacoste: Najlepsza riposta łaskę laskę
Odpisz
4 października 2017, 18:52
@Darth_Mysz: A ja mam motocykl WSK 125 Lelek i ch*j z tym
Odpisz
4 października 2017, 18:53
@Lacoste: Ok, sorry
Odpisz