Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Były nóżki, nie ma nóżek
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Fajnie że odpowiedzieli
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 lutego 2020, 07:39
To jest Harold, nie Jaś.
Odpisz
27 września 2017, 20:49
No to chyba też nie pójdę do nieba, mój ptaszek ledwo dycha po ostatnim maratonie
Odpisz
27 września 2017, 20:55
@EmielRegis: Twój ptaszek pójdzie do nieba, ty pójdziesz do piekła a twoją rękę odetną
Odpisz
27 września 2017, 20:56
@MrRolan: Smutłem
Odpisz
Edytowano - 1 października 2017, 15:19
@EmielRegis: a ja tego nie robie, bo to nie zdrowe \__________________/ < wiecie na co
Odpisz
1 października 2017, 15:55
@kacp80: czytanie twoich komentarzy jest niezdrowe.
Odpisz
1 października 2017, 18:44
to nie czytaj
Odpisz
1 października 2017, 20:37
@kacp80: Nawet zwierzęta sobie fapią xD
Odpisz
27 lipca 2019, 23:40
@kacp80: Zje**ny byłem
Odpisz
29 lipca 2019, 18:31
@kacp80: well Yes...
Odpisz
8 lutego 2018, 08:32
AHA.
Odpisz
7 października 2017, 17:12
ilieminaty
Odpisz
27 września 2017, 20:49
On ma na imię Henryk .___.
Odpisz
27 września 2017, 20:50
@Sztywna: Harold, a tak naprawdę András Arató
Odpisz
27 września 2017, 20:52
@Buras:
Odpisz
27 września 2017, 21:19
@zyl15: Ciekawe, czy wie że jest memem?
Odpisz
27 września 2017, 21:23
wie o tym na pewno
Odpisz
28 września 2017, 17:18
Trudno by było, żeby o tym nie wiedział
Odpisz
1 października 2017, 15:58
Musi wiedzieć, bo by się zdziwił, że mu jacyś ludzie kasę daję za nic ;)
Odpisz
1 października 2017, 16:04
Wie o tym, sam ujawnił się na VK. Potem przeprowadzono z nim krótki wywiad. Z zawodu jest inżynierem oświetlenia, ale pewnego razu zaproponowano mu wzięcie udziału w sesji zdjęciowej jako model i zgodził się.
Odpisz
1 października 2017, 15:57
To je Harold
Odpisz
28 września 2017, 20:27
Odpisz
27 września 2017, 20:51
Nie spamujcie już tymi memami boziu bo to było śmieszne jakoś do 10 razu.
Potem nie
Odpisz
27 września 2017, 22:04
@zyl15: boziu czy zyl15 może do nieba
zyl nie kradnie
zyl nie bije
ale zyl obraza obrazki o tobie
wiec nie wolno mu
Odpisz
27 września 2017, 23:10
@matiExtreme: I ch*j i tak mam już rezerwację w piekle więc trudno
Odpisz
28 września 2017, 00:53
@zyl15: mnie to cały czas smieszy
Odpisz
27 września 2017, 23:04
ja pie**olę waliłem konia, a ten się o jakiegoś ptaszka przyczepił
Odpisz
27 września 2017, 22:55
Gdyby było "Ale Bożu mówi: nie cudzołóż" albo "Nie pożądaj żony bliźniego" , a Jasiu męczy ptaszka, wyszłoby nieco lepiej
Odpisz
27 września 2017, 21:46
ale w niedziele to już nie wolno
Odpisz