Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Płać pan
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Ostry ten sędzia
Można, tylko trzeba wstawać rano
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 października 2017, 12:44
Ja XD
Odpisz
28 września 2017, 23:03
Ludzie, którzy chcą widzieć jak świat płonie, mówią, że zęby powinno się czyścić Kropelką.
Odpisz
28 września 2017, 23:05
@Nanook: Czemu?
Odpisz
Edytowano - 28 września 2017, 23:06
@Nanook: A podcierać się papierem ściernym.
Odpisz
28 września 2017, 23:07
@Nanook: Sok pomarańczowy po myciu zębów mocno miętową pastą do zębów
Odpisz
28 września 2017, 23:08
Bo gra słów.
Odpisz
28 września 2017, 23:18
@Nanook: Powinno się czyścić zęby kropelką
Odpisz
28 września 2017, 23:30
@Szortek: może jestem nie normalny, ale lubię pić sok pomarańczowy po myciu zębów ;-;
Odpisz
28 września 2017, 23:36
@Nanook: Dzięki ;-;
Myślałem że będziesz mi udowadniać dlaczego dentyści nie mają racji
Odpisz
28 września 2017, 23:44
No bez przesady. Nie jestem aż takim bezbekiem. xd
Odpisz
1 października 2017, 07:39
@Szeru223: Co Kropelka sklei, sklei
Żadna siła nie rozklei
Odpisz
28 września 2017, 23:10
Wszystko ok, ale co tu robi kursor?
Odpisz
28 września 2017, 23:16
@Profesor_Ender: Oh damnnn, brawo spostrzegawczości :D
Odpisz
29 września 2017, 14:25
@Profesor_Ender: Dobre pytanie.
Odpisz
30 września 2017, 19:03
@Szortek: Też zauważyłem, ktoś mnie pochwali?? :'(
Odpisz
Edytowano - 30 września 2017, 19:10
@Mr_Quicky: ja cię mogę pochwalić
jeśli chcesz
Odpisz
30 września 2017, 19:28
@Mr_Quicky: *chwali cię*
Odpisz
30 września 2017, 22:56
*ze łzami w oczach dziękuje*
Odpisz
30 września 2017, 22:56
@Mr_Quicky: *chwali dalej*
Odpisz
1 października 2017, 00:02
*jest dumny i pocieszony*
ps dałem ci przez przypadek czerwone :(
Odpisz
1 października 2017, 00:07
@Mr_Quicky: Dałem mu zielone na ratunek! :D
Odpisz
1 października 2017, 00:11
@Szortek: :')
Odpisz
1 października 2017, 00:12
Odpisz
1 października 2017, 00:13
@Szortek: A ja Wam obu zielone :)
Odpisz
1 października 2017, 00:14
@Mr_Quicky: A ja też zielone i na dodatek życzé miłej nocy ^^
Odpisz
1 października 2017, 00:15
@Szortek: Ja również, dobranoc ^^
Odpisz
30 września 2017, 22:29
To ja
Odpisz
29 września 2017, 13:40
JA tam nie lubię pasty więc daje mało :V
Odpisz
Edytowano - 29 września 2017, 05:50
Który chory pojеb myje zęby klejem.
Odpisz
28 września 2017, 23:06
Jedna kropelka nie starczy. Przynajmniej dla mnie.
Odpisz