Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To będzie bolało
Jakby trochę nie fair
Nie są aż takie pyszne
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 marca 2020, 18:39
Święta prawda
Odpisz
2 października 2017, 08:32
Albo robisz jakieś bazgroły na kartce
Odpisz
1 października 2017, 23:28
w moim przypadku tylko 4 opcja bo zasięg mam tylko na dachu
Odpisz
1 października 2017, 21:57
było ale i tak 5
Odpisz
1 października 2017, 19:55
Ja specjalnie wstaję i zaczynam chodzić, nieważne, czy wygodnie mi się siedziało.
Odpisz
29 września 2017, 10:41
dlaczego ludzie chodzą gdy rozmawiają przez telefon?
Odpisz
29 września 2017, 15:28
@Kolorowy_Debil:
Odpisz
29 września 2017, 21:53
@Kolorowy_Debil: bo nogi aż same się do tego rwą , dodatkowo tak lepiej się rozmawia (no!chyba że tylko ja tak mam)
Odpisz
30 września 2017, 00:44
mi się lepiej rozmawia siedząc
Odpisz
29 września 2017, 10:43
Moja mama tak zawsze robi
Odpisz
29 września 2017, 08:30
w 100% prawdziwe
Odpisz
29 września 2017, 07:32
Prawda najprawdziwsza
Odpisz