Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Nigdy na to nie wpadną
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niegrzeczny Oskarek
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 stycznia 2018, 17:35
Jak grałem w COD 2 to wyglądało to jak taki COD BO 1
Odpisz
22 października 2017, 10:31
Niestety już coraz mniej osób rozumie tą magię....
Odpisz
22 października 2017, 15:54
@panther500: Niestety...
Odpisz
21 października 2017, 20:54
Wszystko prawda też się grało ,ale poprostu na drugim obrazu ktos ustawił opcje grafiki i otoczenia na low i nie pokazuję ludzi za nim 😜
Odpisz
21 października 2017, 21:00
@pawelonxxx: 😂
Odpisz
22 października 2017, 00:28
@pawelonxxx: Nie.
Odpisz
21 października 2017, 20:11
Pamiętajcie : Wspomnienia zasze są w 4K !
Odpisz
21 października 2017, 19:40
ja tak miałem z GTA: SA. Zapamiętałem to tak, jak teraz wygląda GTA V
Odpisz
21 października 2017, 18:17
Jakie znacie najlepsze gry z dzieciństwa ?
Odpisz
21 października 2017, 18:25
Conflict: Desert Storm II
NFS U2
Legacy of kain:defince
Scrapland
Odpisz
21 października 2017, 18:52
cod1 i 2
Odpisz
21 października 2017, 23:14
ja grałem w taką super grę strategiczną. była w czasach średniowiecza z elementami fantasy.
może ktoś to zna:
było kilka nacji: ludzie, elfy, i jeszcze kilka tylko nie pamiętam.
najbardziej pamiętam że były jednostki wielkich pająków, łucznicy i jacyś goście z dzidą.
nacja ludzi miała biały kolor i zamki takie trochę jak Gondor.
grafika była słaba. taka zrobiony z pixeli a widok był z lotu ptaka.
jednostki nie były widoczne tak jak by to było widoczne z lotu ptaka tylko tak jak byś stał obok nich i się na nie patrzył.
statków chyba nie było.
jak ktoś rozpoznaje tą grę to proszę aby mi podał jej nazwę c:
Odpisz
21 października 2017, 23:42
@M_ateo_1: Może fantasy wars ?
Odpisz
22 października 2017, 09:44
@M_ateo_1: brzmi jak Heroes of might and magic 3
Odpisz
22 października 2017, 11:06
żadne z tych dwóch. ta gra miała widok z lotu ptaka i o wiele słabszą grafikę.
Odpisz
12 listopada 2017, 17:56
@M_ateo_1: age of wonders ?
Odpisz
12 listopada 2017, 22:02
nie. już dawno ją znalazłem.
ta gra się nazywa ,,WarLords 2"
Odpisz
21 października 2017, 18:27
Ja zapamiętałem pierwszą walke z legatem w FNV jak coś zajebistego mimo że to nie byla moja gra dzieciństwa
Odpisz
30 września 2017, 14:41
Ahhhhhh. Medal of Honor Alied Assault. To były czasy
Odpisz
30 września 2017, 16:54
@LotewskiChlop: Można pobrać pełną wersję z oboma dodatkami (Spearhead i Breakthrough) za darmo na mohaarevival.tk - na multiplayer nadal są ludzie! :D
Odpisz
30 września 2017, 17:24
@flamefrost20: O ku*wa. Ferb, wiem co będziemy dzisiaj robić. Ale to nie fake?
Odpisz
30 września 2017, 18:02
@LotewskiChlop: Nie.
Odpisz
30 września 2017, 18:08
@flamefrost20: Juz 2 gb pobrane
Odpisz
30 września 2017, 18:09
@LotewskiChlop: Miłej gry. :3
Odpisz
30 września 2017, 18:38
@flamefrost20: Dzięki
Odpisz
30 września 2017, 18:03
znam to uczucie
Odpisz
30 września 2017, 16:18
Mam tak samo
Odpisz
30 września 2017, 13:17
dwóch medyków w drużynie toż to cud
Odpisz
30 września 2017, 14:07
@siemak: Tylko wybrańcy mogą być medykami
Odpisz
30 września 2017, 13:22
mózg to najlepszy niezależny fotoshop i sony vegas w jednym
Odpisz