Skąd ta nietypowa nazwa dla firmy?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Rel
Nie znoszę kleszczy
Niegrzeczny Oskarek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 września 2017, 13:42
sram to dobra firma osprzętu rowerowego
Odpisz
30 września 2017, 14:40
@ozik8921: Bardzo dobra
Odpisz
30 września 2017, 15:34
@LotewskiChlop: najlepsza z amerykanskich, z japonskich to shimano a europejskich te wloskie na c nie pamietam nazwy
Odpisz
1 października 2017, 16:09
campagniolo chyba tak
Odpisz
1 października 2017, 16:28
@yjsm_: Tak
Odpisz
3 października 2017, 10:19
@ozik8921: A Osram żarówek.
Odpisz
4 października 2017, 00:46
obecnie chyba na topie, do drogich rowerów górskich już tylko srama ładują
Odpisz
4 października 2017, 16:00
@xXkuba22Xx: Jak to dobry to nie ma co się dziwić
Odpisz
3 października 2017, 15:33
Osram...
SRAM XD...
... jaki będzie kolejny poziom ?
Odpisz
3 października 2017, 23:00
@Dexterek: NASRAM :-))
Odpisz
3 października 2017, 22:16
Odpisz
3 października 2017, 20:17
Sram robi bardzo dobre części rowerowe
Odpisz
Edytowano - 3 października 2017, 15:20
Widziałem na wystawie rower z ich wielkim logiem (sram) na całą dolną ramę i chcieli za to 9K zł XD
Mało tego cała rama była czarna a napis loga zrobiony specjalną mega błyszczącą białą farbą,
Odpisz
Edytowano - 3 października 2017, 15:24
@HYPER_SMOKI: Zostałem zmuszony do wzięcia nazwy producenta w nawiasy bo zmieniła ona charakter mojego zdania xD
Odpisz
3 października 2017, 14:13
sram eagle 1x12 marzenie
Odpisz
3 października 2017, 07:21
Janusz Sram a raczej Janusz z domu Sram
Odpisz
30 września 2017, 14:07
Kupa
Odpisz
30 września 2017, 13:19
K A 🅱 A R E C I K
Odpisz
Edytowano - 30 września 2017, 13:14
xDDDDDDDDDD
Odpisz
30 września 2017, 13:13
*rozbawienie*
Odpisz