Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ozik8921

30 września 2017, 13:42

sram to dobra firma osprzętu rowerowego

Avatar LotewskiChlop

30 września 2017, 14:40

@ozik8921: Bardzo dobra

Avatar
Konto usunięte

30 września 2017, 15:34

@LotewskiChlop: najlepsza z amerykanskich, z japonskich to shimano a europejskich te wloskie na c nie pamietam nazwy

Avatar yjsm_

1 października 2017, 16:09

campagniolo chyba tak

Avatar LotewskiChlop

1 października 2017, 16:28

@yjsm_: Tak

Avatar Broski

3 października 2017, 10:19

@ozik8921: A Osram żarówek.

Avatar xXkuba22Xx

4 października 2017, 00:46

obecnie chyba na topie, do drogich rowerów górskich już tylko srama ładują

Avatar LotewskiChlop

4 października 2017, 16:00

@xXkuba22Xx: Jak to dobry to nie ma co się dziwić

Avatar Dexterek

3 października 2017, 15:33

Osram...

SRAM XD...

... jaki będzie kolejny poziom ?

Avatar
Konto usunięte

3 października 2017, 23:00

@Dexterek: NASRAM :-))

Avatar juzi46

3 października 2017, 22:16

Avatar richter

3 października 2017, 20:17

Sram robi bardzo dobre części rowerowe

Avatar HYPER_SMOKI

Edytowano - 3 października 2017, 15:20

Widziałem na wystawie rower z ich wielkim logiem (sram) na całą dolną ramę i chcieli za to 9K zł XD
Mało tego cała rama była czarna a napis loga zrobiony specjalną mega błyszczącą białą farbą,

Avatar HYPER_SMOKI

Edytowano - 3 października 2017, 15:24

@HYPER_SMOKI: Zostałem zmuszony do wzięcia nazwy producenta w nawiasy bo zmieniła ona charakter mojego zdania xD

Avatar xXkuba22Xx

3 października 2017, 14:13

sram eagle 1x12 marzenie

Avatar RpLay

3 października 2017, 07:21

Janusz Sram a raczej Janusz z domu Sram

Avatar ToJeAmelinium

30 września 2017, 14:07

Kupa

Avatar
Konto usunięte

30 września 2017, 13:19

K A 🅱 A R E C I K

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 30 września 2017, 13:14

xDDDDDDDDDD

Avatar Krzyniu

30 września 2017, 13:13

*rozbawienie*

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Rel

Nie znoszę kleszczy

Niegrzeczny Oskarek

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zdeklasowani znowu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka