Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar FuryGaming

8 października 2017, 11:04

Uczyłeś się na kartkówkę cały dzień? Byłaby wielka szkoda, gdyby przewodniczący klasy nie nauczył się i zmienił jej termin, bo jako jedyny się nie nauczył. Historia powtarzająca się do teraz.

Avatar
Konto usunięte

8 października 2017, 11:10

@FuryGaming: Co ku*wa XDDD
Niby dlaczego przewodniczący miałby zmieniać termin kartkówki

Avatar FuryGaming

8 października 2017, 11:16

U nas tak jest, nieważne ile osób będzie przeciw, jeżeli przewodniczący klasy chce przełożyć to może na luzie, a nasz przewodniczący do uczących się nie należy.

Avatar
Konto usunięte

8 października 2017, 12:09

@FuryGaming: Może mi jeszcze powiesz że może przekładać o ile chce i ile razy chce?

Avatar xxxPaterrix03xxx

8 października 2017, 12:38

Avatar FuryGaming

8 października 2017, 12:58

Raczej nie, w końcu nauczyciele i klasa by się wku**iała.

Avatar aletau

Edytowano - 8 października 2017, 13:26

@FuryGaming: jeśli przekłada sobie kartkówki, gdy jako jedyny się nie nauczył, to kto i dlaczego go wybrał?

Avatar FuryGaming

8 października 2017, 13:31

@aletau: W 2. klasie jest kto inny, podobna typiara.

Avatar SramNaTory

8 października 2017, 17:12

@FuryGaming: kto te zasadę wymyślał?

Avatar FuryGaming

8 października 2017, 18:10

@SramNaTory: Nie wiem w sumie.

Avatar Znokuuu

7 stycznia 2021, 19:35

@FuryGaming: Nwm jak u was ale u mnie w klasie jest 1/2 osoby które się uczą i to nie zawsze

Avatar martyna2112

8 października 2017, 15:20

Po pierwsze: nie warto się uczyć całą noc. Są badania naukowe, które mówią, że lepiej wychodzi ten, co uczy się przez jakiś czas, a potem się wysypia, niż ten, co kuje całą noc. Sen jest bardzo ważny dla zapamiętywania i uczenia się. A po drugie: skoro tak się uczyłeś, to co dla ciebie za różnica, czy kartkówka będzie dzisiaj, czy jutro? Nie będziesz musiał zarywać kolejnej nocy, tylko sobie ewentualnie powtórzysz i masz spokój, możesz się wyspać.

Avatar roooomek

8 października 2017, 13:57

i dlatego się nie uczę

Avatar Baklava

8 października 2017, 10:38

Nigdy się nie uczyłam na kartkówki, bo po prostu nie musiałam. Raz jednak postanowiłam nauczyć się na sprawdzian z historii. W szkole okazało się, że nauczyciel zapomniał wziąć te właśnie sprawdziany i przełożył na następną lekcję. Ponownie się nauczyłam i ponownie zapomniał sprawdzianów. Zdarzyło się to jeszcze dwa razy, aż w końcu nie uczyłam się i nagle pamiętał, żeby przynieść. Wniosek? Warto się uczyć, bo może nauczyciel nagle straci pamięć

Avatar ThePolishKillerPL

8 października 2017, 11:42

@Baklava: Co poradzić
Nauczyciele to wredne formy życia.

Avatar VladPutin

1 października 2017, 08:19

Raz tak miałem zarwałem 2 nocki do kartkówki z jezyka w ktorym wszystko brzmi jak wyrok śmierci (niemiecki) a pozniej sie okazało że pani jest chora i nie bedzie jej miesiąc :/

Avatar
Konto usunięte

8 października 2017, 11:05

Avatar
Konto usunięte

1 października 2017, 01:44

Niemożliwe

Avatar ZnanaNazwa

1 października 2017, 01:47

Bywa tak,mówię Ci

Avatar
Konto usunięte

1 października 2017, 07:40

@ZnanaNazwa: U mnie jest tak zbyt często

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Jakby trochę nie fair

Deal życia

Totalnie

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka