Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 kwietnia 2021, 11:01
to wszystko przez tych idiotów z youtube typu wersow friz vito i inni
Odpisz
1 października 2017, 12:36
To uczucie kiedy twoja siostra cały czas taj robi
Odpisz
Edytowano - 1 października 2017, 12:39
@PoProstuWojtek: Współczuję ;_; u mnie moja klasa (Starsze niż 9 lat, ale jednak)
Odpisz
Edytowano - 1 października 2017, 12:45
@Unununium: Tak naprawdę nie mam siostry ale wiem jakie to uczucie...
2 tyg u nocowałem u kolegi
2 tygodnie i mózg na sprzedaż
Odpisz
Edytowano - 1 października 2017, 12:48
@PoProstuWojtek: a najgorsze w tym to, że ja jestem według mojej klasy 'poj*bana' bo nie mam Musical.ly i wolę słuchać Green Day niż Justina Bimbera.
Wolę być dziwadłem niż rakiem ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
1 października 2017, 12:48
@Unununium: Dobrze gadasz polać ci
Odpisz
1 października 2017, 12:49
@PoProstuWojtek: *polewa*
Odpisz
1 października 2017, 12:55
@PoProstuWojtek: Czyżby to metanol?
Mam taką nadzieję, ponieważ po tym co widziałam na Musical.ly już nie chcę żyć na tym świecie.
Odpisz
Edytowano - 1 października 2017, 12:57
@Unununium: -wypija-
Żegnaj, okrutny świecie!
Odpisz
1 października 2017, 13:48
@Unununium: Żegnaj
Odpisz
1 października 2017, 14:12
@PoProstuWojtek: > Heksa lvl 13
> Nocuj u kolegi z jego kuzynką 9/11
> Kolega wypi***ala do kibla srac
> Kolezanka i ty sami w pokoju
> "Heksa plz"
> Czoku*wa
> Nagle ci twerkuje
> O****tuchodzi.jpg
> Wraca kolega wszystko wraca do normy
> musisz z nią spać bo koledze rumuny podje**ly drugi materac
> Noto****
> Probujesz zasnąć ale czujesz coś na plecach
> Ta deska usiluje cos wycisnąć i mnie smyra po pleckach
> Kości = fajny masaz polecam
> odwracam sie i mnie caluje w policzek
> "Do Spania plz"
> "k lol"
> Udaje ze spi, chyba ma koszmar idk
> Przytul bo instynkt matki sie uruchamia
> Naglw czujesz jak ci probuje twerkowac
> ku*wo masz 13 lat jak ja
> Spi***alasz spać przed kompem
> suka placze
> Noku*wa
> i tak 3 dni
> Już prawie rok sie z nią uzerales
> Dopiero tego stycznia wybiera inną ofiarę
> mowisz do kolegi ze ma poje**na kuzynke
> "Heksa stary ona sie r*chala z psem"
> Coku*wa ja z nią spalem
> Koszmary jak z fnafa 4
Odpisz
1 października 2017, 14:18
@MR_Lizard: Czekaj
Odpisz
1 października 2017, 14:19
@MR_Lizard: co
Odpisz
1 października 2017, 14:21
@Unununium: Emmmm....
Odpisz
1 października 2017, 14:59
@Unununium: Historia z mojego życia
Odpisz
5 października 2017, 19:06
@MR_Lizard:
Odpisz
5 października 2017, 19:40
@MR_Lizard: poje**ne, zaciekawiłeś mnie
Odpisz
5 października 2017, 19:45
@MR_Lizard:
Odpisz
5 października 2017, 19:47
@MR_Lizard: Czyli jak patrzę....Interesujesz się FNaFem?
Odpisz
5 października 2017, 20:04
@rafken: A w życiu
Odpisz
5 października 2017, 23:51
@rafken: Maybe
Odpisz
6 października 2017, 09:19
@Unununium: Panie to Musikał to się rozwija jak jakiś je**ny wirus
btw zna ktoś jakiegoś programistę który mógłby zaprogramować wirusa dla tej Aplikacji
Odpisz
6 października 2017, 18:44
@MR_Lizard: K
Odpisz
6 października 2017, 23:29
@kamykPL: Mam ich więcej
Odpisz
6 października 2017, 23:44
@MR_Lizard: DAJESZ.
Odpisz
7 października 2017, 00:04
@kamykPL: Hm
- Ciąg dalszy
- akustyczny dzieciak
- dresy vs ja
Odpisz
7 października 2017, 00:53
@MR_Lizard: 1 i 3
Odpisz
7 października 2017, 01:23
@kamykPL: > Oh boi here we go again
> Marszczysz freda
> Nagle ktoś do ciebie piszr
> Ch*je.jpg
> idziesz i otwierasz
> Hej michaaauu~
> Onietoty
> no cześć
> Chcesz gdzieś wyjść
> Nook
> Idziecie po wiosce, nagle zaciąga cię w krzaki i dobiera sie do spodni
> Czekajcoku*wa
> Je**na ci związała szybko ręce jakimiś gałęziami
> Czym ty jesteś
> Zostaw freda
> Butem na ryj i wyrwij pol drzewa by sie uwolnić
> Biedne mlode drzewko
> zanim sie obejrzales ona ci już wali
> odepchniecie dupa i schowsnie freda, uciekaj
> Ku*wa jest z klasy sportowej
> Ale nie zna parkoura
> Ucieknij przez ruiny
> Wroc do domu
> dokoncz co zacząłes
> Wróciła
> Wku*wiony rzucasz w nią workiem mąki
> Cala biala odchodzi
Odpisz
7 października 2017, 08:07
@MR_Lizard: ...ok...
Odpisz
7 października 2017, 09:27
@MR_Lizard: ...
Odpisz
7 października 2017, 09:31
@MR_Lizard: Na co ona choruje?
Odpisz
7 października 2017, 09:32
@MR_Lizard: ....
Odpisz
7 października 2017, 09:57
@kamykPL: Na mój głos
Tylko ona to pokazuje
Odpisz
7 października 2017, 09:57
@MR_Lizard: Dawaj następną
Odpisz
7 października 2017, 10:11
@PoProstuWojtek: > Idziesz do parku
> Jakies lochy z dresami z gimbazjum
> Spiewasz sobie na scenie (w parku jest scena)
> Dziewczyny patrzą na ciebie i Idą jak żeglarze
> Jestemsyrenom.mp3
> Nagle dresy dra sie żebym spi***alal
> Spiewaj ciszej, lochy krzycza glosniej
> Nagle wbiega dwoch na scene
> fucc
> jeden rzuca sie na ciebie
> Masz poczestuj się
> Nie dla psa, unik szmato
> złap go za tyl glowy i wypie**ol ze sceny
> Drugi gruby to juz tak latwo nie będzie
> albo może...
> Rozkojarzasz to głosem
> Śpiewasz jak najdelikatnej by sie rozluznil
> Myk w podbrodek i sparta
> Dresy cie szanują
> pogadales sobie znimi i nawet spoko ziomki
> "ej typie a weź cos nam zaśpiewaj zeby bylo romantycznie"
> Klol
> przytulaja sie i całują a ja zostalem sam jako spiewak
> Worth bo 3 dziewczyny widziały z boku jak ich rozpi***alam i sluchaly jak śpiewam
> To nie ich
> Żyj dalej w cacophany of pain
Odpisz
7 października 2017, 10:35
@MR_Lizard: To został dzieciak
Odpisz
2 lipca 2020, 21:45
@kamykPL: piekne historie, musze przyznac
Odpisz
14 listopada 2018, 00:57
daj linka
Odpisz
6 października 2017, 06:52
na Marsie jest woda....ta jak na Jowiszu. .... w stanie stałym
Odpisz
6 października 2017, 06:54
@KacperUE:
A co to ma do tego mema?
Odpisz
6 października 2017, 06:57
@Unununium: możemy uciec przed rakiem
Odpisz
6 października 2017, 06:58
@KacperUE: Kupujemy bilety na Marsa?
Odpisz
6 października 2017, 07:01
@Unununium: ok,jakim kosmodronem lecimy?
Odpisz
6 października 2017, 07:03
@KacperUE: Dawaj na całość, stać mnie na klasę biznes.
Odpisz
6 października 2017, 14:54
@Unununium: Mogę z wami?
Odpisz
Edytowano - 6 października 2017, 17:07
@PoProstuWojtek: Tak :3 -kupuje bilety dla nas trzech-
Odpisz
5 października 2017, 21:22
🅱odajcie link🅰 (:
Odpisz
5 października 2017, 20:53
i zostajesz skazany za oglądanie dziecięcego Borno
Odpisz
5 października 2017, 20:09
Odpisz
5 października 2017, 20:51
@non9e__: przyzwałeś mnie
Odpisz
5 października 2017, 19:51
to jest właśnie co popkultura robi z dziecmi
Odpisz
1 października 2017, 20:33
A Rick & Morty?
Odpisz
1 października 2017, 16:53
Odpisz
1 października 2017, 12:36
*instaluje aplikację*
Odpisz
1 października 2017, 12:42
@xAzumiKx: Zostałem oszukany.
Odpisz
1 października 2017, 12:45
@xAzumiKx:
Odpisz
1 października 2017, 12:32
Tomek ucieka z tej chorej planety
Odpisz