Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar recktmlg69

14 stycznia 2017, 12:54

@Konto usunięte: ja myślałem że to żaba

Avatar
Konto usunięte

30 marca 2013, 16:54

zabilabym tego weza bo samam mam szczurki i mi ich zal, jakby zyl na wolnosci i na nie polowal to ok ale tak to dla mnie okrucienstwo

Avatar jacplac97

31 marca 2013, 10:31

Jakie tam okrucieństwo. Sam mam w domu 2 węże a je trzeba karmić właśnie myszami lub szczurami. Okrucieństwem jest jak się kogoś zabija tylko dla zabawy.

Avatar kaka958

28 maja 2013, 13:42

Masz szczurki i nie potrafisz odróżnić myszy od szczura?

Avatar deadxp

16 czerwca 2013, 10:48

To cie odetniemy od jedzenia roślinnego tylko mięsko ale tak ze będziesz musiała polować mordować zwierzęta. I co? dalej okrutne? takie jest prawo natury silniejszy zjada słabszego i tego nie zmienisz wąż też musi coś jeść.

Avatar mikulek04

30 marca 2013, 21:23

skoro wąż ją zjada to raczej żywa już nie jest

Avatar Shauni

30 marca 2013, 19:02

Już nie taka "żywa"...

Avatar MaciejJac

30 marca 2013, 20:03

@Shauni: to co ale przyjaźn najważniejsza :'/

Avatar shark2199

30 marca 2013, 13:52

Chodzi o ratowanie innego mysza bo zjada go wąż? Czy czegoś nie widzę?

Avatar darcus

30 marca 2013, 14:14

@shark2199: tak

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Mało znany szczegół

Niegrzeczny Oskarek

Ostry ten sędzia

A, okej

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka