Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Bastus77

24 grudnia 2021, 13:32

Ja kupuje microcara

Avatar CzeresniakPl

26 września 2018, 22:27

Moj kolega dostal guada sportowego w wieku 7-8 lat

Avatar Misieeek04

10 czerwca 2018, 18:15

pasta o moturze...

Avatar Minokushime

3 października 2017, 17:37

Mam 13 lat lubię motocykle ale ku*wa nie wstawiam tego gówna na face czy inne pie**olone ku*wa media społecznościowe ku*wa

Avatar xblacklion

3 lutego 2018, 22:42

@Minokushime: ja tam nie musiałem męczyć dostałem Hondę na 16

Avatar Ziemniak_Illuminati

3 października 2017, 11:20

a nie lepiej motorower? Z biegami od razu? By być już przyzwyczajonym? Dodatkowo lepiej wygląda.

Avatar DziwnyPan

3 października 2017, 14:52

@Ziemniak_Illuminati: skutery są dla lamusów

Avatar Ziemniak_Illuminati

3 października 2017, 15:01

@DziwnyPan: kiedyś na olx widziałe. kilka motorowerów pięćdziesiątek wyglądających kropka w kropkę jak Harley'e

Avatar DziwnyPan

3 października 2017, 15:12

@Ziemniak_Illuminati: ja mam rometa, ale nie używam już

Avatar MR_Lizard

1 października 2017, 19:43

szczerze to jakbym dostał skuter cieszylbym się - Miałbym dojazd do przyjaciół ze szkoły, nie meczylbym się i mógłbym zabrac ze sobą różne rzeczy bez plecaka, sam profit, nie potrzebowałbym tuningow

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (34)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (34)
Avatar xMacius

3 października 2017, 07:28

@Ch4rles: Robisz coś ch*jowego, i innym osobom się to nie podoba.
Wystarczy powiedzieć TO BYL BAIT XDDD ALE WY JESTEŚCIE SZTYWNIAKI XDDD JA TO ZAPLANOWALEM A WY DALIŚCIE SIE NABRAĆ HAHAAH XD i niby wszystko załatwione.

Avatar jacek1s

3 października 2017, 07:33

@bylejakbylegdzie: Jedno drugiego nie wyklucza

Avatar Krzyniu

2 października 2017, 22:45

Wstyd się na czymś takim na mieście pokazać. Ludzie na chodniku się śmieją i pyrczą pod nosem, całkiem słusznie zresztą.

Avatar
Konto usunięte

1 października 2017, 19:58

Według mojego skromnego zdania cztery koła wydają się rozsądniejsze niż 2, ale z drugiej strony samochodem nie jeździłem, tylko raz skuterkiem mojego taty, więc w sumie ch*ja tam wiem.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar
Konto usunięte

2 października 2017, 21:07

@Microfari: Wszystko zależy od techniki, ale mimo to dalej twierdzę że pokonywanie zakrętów w samochodzie byłoby łatwiejsze i przyjemniejsze niż w takim skuterze z silnikiem około 3000 obrotów.

Avatar Microfari

2 października 2017, 21:16

W skuterze to akurat muszę się zgodzić, bo motocyklem który ma biegi można spokojnie zredukować i płynnie kontynuować jazdę, a w skuterze puszczenie manetki skutkuje znacznym spadkiem prędkości.

Avatar venomman

2 października 2017, 21:08

Tak szczerze, to wstydzilbym się jeździć na skuterze, brzydkie to takie i zawsze miałbym wrażenie, że ludzie się ze mnie śmieją :(

Avatar ciamciol

1 października 2017, 23:54

A ja mam SHL po dziadku a nie jakiegoś skuterka spedalonego.

Avatar Microfari

2 października 2017, 20:58

@ciamciol: To trzymaj ją przy sobie, bo o SHL już dziś coraz trudniej. Ja mam natomiast WSK po dziadku :)

Avatar coolskeleton95

1 października 2017, 19:58

To od 13 lat można mieć skuter?

Avatar StolecBolec

1 października 2017, 20:37

@coolskeleton95: No można ale jak bagiety złapià to masz 300zl w plecy. Prawko na motocykl o pojemności 50cc m.i.n skuter możesz zdobyć mając ukończone 14

Avatar Ziemniak_Illuminati

2 października 2017, 01:47

@StolecBolec: teraz to aby zdać to trzeba mieć dodatkowo minimum 800zł w kieszeni (bo płatne teraz zrobili)

Avatar PaRapps

1 października 2017, 19:36

Najlepszy tuning dla skutera to jazda z górki

Avatar matiExtreme

1 października 2017, 20:28

@PaRapps: chyba z klifu

Avatar Henzej

1 października 2017, 19:35

Jeśli zginiesz to znaczy, że nie umiesz jeździć

Avatar MrRolan

1 października 2017, 19:43

@Henzej: jednego lewaka mniej

Avatar
Konto usunięte

1 października 2017, 19:48

@Henzej: Nie jeśli ktoś w ciebie wjedzie.

Avatar MrRolan

1 października 2017, 19:49

Ku*wa promocja!!! X w cenie 1!!!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Ikony

Tacy to pożyją

Dwa oblicza

Cóż za brak szacunku

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka