Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najbardziej realistyczny spośród modów
Znak czasów
Nie idź!
Jeszcze jak
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 grudnia 2023, 16:51
chrupiące nawet
Odpisz
11 maja 2019, 08:57
Roksana węgiel uwielbia te landrynki
Odpisz
4 października 2017, 13:00
jak smakuja kopanioki?
Odpisz
4 października 2017, 13:04
Takie anyżowe
Odpisz
4 października 2017, 21:17
a jak smakuje anyż ? xD
Odpisz
4 października 2017, 22:15
Jak kopalnioki
Odpisz
4 października 2017, 21:50
Jestem ze Śląska. I na szczęście jeszcze nie widziałem takich cukierków ale jak będą to kupię.
Odpisz
4 października 2017, 21:11
Ja mieszkam w Małopolsce i ostatnio w sklepie widziałam kopalnioki
Odpisz
4 października 2017, 20:35
Cygańska lukrecja...
Odpisz
2 października 2017, 19:04
Pozdrawiam z Śląska
Odpisz
4 października 2017, 12:03
Witom
Odpisz
4 października 2017, 13:15
Witom Hanysów
Odpisz
4 października 2017, 15:30
ze* kiedy wy się nauczycie
Odpisz
4 października 2017, 15:36
@kamykPL: nigdy
Odpisz
4 października 2017, 15:38
Szkoda :c
Odpisz
4 października 2017, 15:38
Siema
Odpisz
4 października 2017, 15:38
@kamykPL: Tysz sie czepiosz chopie, możno on/a jest ze Bytomia...
Odpisz
4 października 2017, 15:52
@PetyrBaelish: on i jestem z Siemianowic
Odpisz
4 października 2017, 16:22
aha :) to niy buło tymatu
Odpisz
4 października 2017, 16:35
Godosz o mie? No bo jo właśnie ze Siemianowic
Odpisz
4 października 2017, 16:41
@StraikerPL: nie łosobie
Odpisz
2 października 2017, 17:12
Odpisz
2 października 2017, 18:10
winogronowe najlepsze
Odpisz
2 października 2017, 18:11
Jadłam te różowe jak byłam w Śląsku, dobre są :v
Ale tych czarnych bałam się spróbować
Odpisz
2 października 2017, 18:14
@Unununium: czarne są chyba ziołowe, nienajlepsze
Odpisz
2 października 2017, 18:22
Pewnie lukrecja.
Lukrecja to dowód na istnienie psychopatów w branży cukierniczej.
Odpisz
2 października 2017, 18:25
@Unununium: jadłam, ziołowe. W ogóle kto lubi lukrecję, tego nie da się jeść
Odpisz
2 października 2017, 18:39
@Unununium: Kopalnioki to największe zło ziemi Śląskiej.
Ale nie smakują jak lukrecja.
Odpisz
4 października 2017, 15:40
@Unununium: anyż, nie lukrecja
Odpisz
4 października 2017, 15:41
😍
Odpisz
4 października 2017, 15:46
@PetyrBaelish: mniam!
Odpisz
4 października 2017, 16:18
Odpisz
4 października 2017, 16:20
@PetyrBaelish: kawowych nie polecam gryźć, ja sobie kawałek kła ułamałem gryząc... jak pisze do ssania to ssać :D
Odpisz
2 października 2017, 21:09
Smacznego życzę.
Odpisz
2 października 2017, 19:26
Kopalnioczki to najlepsze ślunskie bombony!
Odpisz
2 października 2017, 17:10
NIE DLA PSA!
Odpisz
2 października 2017, 17:19
@coolskeleton95: dasz linka do avka?
Odpisz
2 października 2017, 18:23
@FeedorMid1: Każdy się mnie pyta i odpowiedź brzmi: NIE
Odpisz
2 października 2017, 18:29
@coolskeleton95: k
Odpisz
2 października 2017, 17:13
potwierdzam
Odpisz
2 października 2017, 17:09
Odpisz