Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

2 października 2017, 18:14

Jakie zachowanie ma zodiaklana waga?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (39)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (39)
Avatar vince_

4 października 2017, 17:59

@jacek1s: A byk?

Avatar jacek1s

4 października 2017, 18:06

@vince_: Poszukaj sobie w internecie

Avatar Jumper112

3 października 2017, 16:51

A ja jestem bykiem i jestem z tego dumny

Avatar vince_

4 października 2017, 17:58

@Jumper112: Też.

Avatar M_ateo_1

Edytowano - 3 października 2017, 23:34

mam ryby dajcie świerzaka

Avatar maciek380

3 października 2017, 23:33

Jestem baranem więc nawet to mnie nie usprawiedliwia :-\

Avatar
Konto usunięte

3 października 2017, 15:05

Ja mam bliźnięta, tak jak mój ojciec. Przypadek? Pewnie tak.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar firankowy

3 października 2017, 17:41

no

Avatar
Konto usunięte

3 października 2017, 22:03

@firankowy: hm.

Avatar
Konto usunięte

3 października 2017, 17:31

Koleżanka mi kiedyś powiedziała, że nie możemy się przyjaźnić, bo ja jestem strzelcem, a ona jakimś tam innym wodnikiem. xD Podstawówka, kraina najlepszych znajomości

Avatar Dawid602000

3 października 2017, 16:14

Ja tam jestem rakiem

Avatar PetyrBaelish

3 października 2017, 15:50

Nie zgadzam się z tym memem. Owszem znak zodiaku ma jakieś znaczenie, bo horoskop powstał na bazie setek/tysięcy lat obserwacji. Jednakże mamy wpływ na to jacy jesteśmy (jak na wszytko co nasze w życiu), to że jestem lwem nie oznacza że mam być zaborczy i samolubny, lecz że mam ku temu skłonności i mam pracować nad tym by taki nie być. Natomiast zalety mam należycie wykorzystywać. Dziękuję i pozdrawiam 😀

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar PetyrBaelish

3 października 2017, 19:10

@Memowainkwizycja: przeczytaj na temat zodiaków chińskich (są wg mnie bardziej trafne i mniej ogólne) bo nawet ja przyznam że znane głównie zodiaki Europejskie (koziorożec, baran itd.) bywają śliskie (w zależności od źródła) czytałem z kilku źródeł i miałem rozstrzał 30-80% trafności zodiaku do mnie

Avatar PetyrBaelish

3 października 2017, 19:12

@DeTeO238: dobre XD, często gęsto tak jest...

Avatar
Konto usunięte

3 października 2017, 14:00

mam barana, ale nie mam rogów, dziwne?

Avatar
Marowak12

3 października 2017, 14:45

Chyba masz jakiś niedobór.

Avatar xXkuba22Xx

Edytowano - 3 października 2017, 14:06

lol, ktoś w to w ogóle wierzy?

Avatar JapanBall

3 października 2017, 14:44

@xXkuba22Xx: Moja mama ;-;

Avatar Krybex101

3 października 2017, 14:33

Akurat jestem skorpionem ¯\_(ツ)_/¯

Avatar Frutti56

3 października 2017, 14:33

a według mojego zodiaku jestem r*chaczem co oznacza że moge bezkarnie r*chać ludzi z innym znakiem zodiaku

Avatar
Konto usunięte

2 października 2017, 19:42

Jestem rakiem

Avatar
Konto usunięte

2 października 2017, 22:15

Choć raz masz racje

Avatar
Konto usunięte

2 października 2017, 21:50

ale od skorpiona to ty się odpie**ol
najlepszy znam zodiaku

Avatar
Konto usunięte

2 października 2017, 22:14

Popieram!

Avatar BabkaZmarihuano

Edytowano - 2 października 2017, 20:10

poczytajcie o moim spie**olonym koziorozcu
autor horoskopu zrobil ze mnie chłodną tajemniczą wiedzme dla której się liczy tylko hajs i nie potrafi się naturalnie zachowywać wśród ludzi

Avatar Airot

2 października 2017, 20:13

@BabkaZmarihuano: U mnie się zgadza

Avatar BabkaZmarihuano

2 października 2017, 20:22

@Airot: u mnie też się zgadza fakt że jestem trochę zamknięta, mam wrazenie ze każdy chce mnie tylko wykorzystać, mam presję sukcesu i jestem dokładna obowiązkowa i czasem za bardzo się stresuję. Ale przeszkadza mi to że autorzy niektórych horoskopow twierdzą że kobieta koziorożec jest bezuczuciowa i liczy się dla niej tylko dostatek. Są tez horoskopy które w zupełności się ze mną zgadzają bo po mimo powierzchownej melancholii i braku otwarcia się przed ludzmi pani koziorożec jest uczuciowa kochająca i lojalna i nie miesza pieniędzy w milosc

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Typowy NPC

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Cel namierzony

Brawo za czujność!

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka