Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trzeba brać osobną torbę
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ładne rzeczy
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 października 2017, 17:11
najlepszy przedmiot na 1 lekcję w poniedziałek?
WoK i do tego kartkówka z co to jest kultura...
Odpisz
7 października 2017, 09:20
Pocieszające, na pierwszej lekcji w poniedziałek mam pracę klasową z fizyki.
Odpisz
7 października 2017, 11:01
@Metal_Head: Która klasa?
Odpisz
Edytowano - 7 października 2017, 12:59
@DomiKicia: 2 gimnazjum (nie ogarniam tego przedmiotu nie ważne co by nie było :v).
Odpisz
7 października 2017, 13:02
@Metal_Head: hmmm ciekawe, ja w poniedziałek na 1. lekcji tez mam sprawdzian z fizyki i jestem w 2.kl
Odpisz
7 października 2017, 13:28
@DomiKicia: Może praca, moc, energia? :D
Odpisz
Edytowano - 7 października 2017, 19:38
@Metal_Head: oho skad wiesz? Jak się zwiesz?
Odpisz
8 października 2017, 00:51
@DomiKicia: Proponuje bardziej ogólnie jeszcze. Ja Bydgoszcz. A Ty?
Odpisz
8 października 2017, 13:26
@Metal_Head: A no to jak Bydgoszcz to tylko zbieg okoliczności
Odpisz
8 października 2017, 15:19
@DomiKicia: najwyraźniej
Odpisz
Edytowano - 7 października 2017, 11:50
+5 do wytrwałości
Odpisz
3 października 2017, 15:38
musiałem dzisiaj z buta iść po warszawie bo awaria :v
Odpisz
Edytowano - 3 października 2017, 15:53
Czemu tamci debile chodzą środkiem drogi?
Odpisz
3 października 2017, 19:06
A co się stało, że awaria? Ja nic nie wiedziałam o awarii a sama mieszkam w Wawie
Odpisz
3 października 2017, 20:49
@vince_: poprostu się tramwaje zatrzymały na moście i stały z 20min
Odpisz
3 października 2017, 23:12
To się trochę nie dziwię czemu nic nie słyszałam o awarii.
Odpisz
7 października 2017, 08:58
Czy to most Śląsko-Dąbrowski? Mieszkasz na Pradze?
Odpisz
7 października 2017, 09:07
@Nanook: Tak, to ten most ale mieszkam w Zielonce i na wileniaka dojeżdżam
Odpisz
3 października 2017, 15:42
Co to jest to drugie?
Odpisz
3 października 2017, 15:34
no godzona zj**anych memów
Odpisz
3 października 2017, 15:38
@TheOfficialForeus: To ich nie dodawaj.
Odpisz
3 października 2017, 15:43
@TheOfficialForeus: godzina w której się urodziłeś dla twoich rodziców też musiała być zje**na
Odpisz
3 października 2017, 15:45
@dawidz1612: ale ty de**l
Odpisz
3 października 2017, 15:47
@dawidz1612: debil z ciebie
Odpisz
3 października 2017, 15:50
@TheOfficialForeus: To wyłącz jeja. Ja tak zawsze robię gdy nic się nie dzieje lub jakieś gowno tu jest.
Odpisz
3 października 2017, 15:51
@ukr0707: no
Odpisz