Lepiej sprawdźcie, czy macie jeszcze telewizor w salonie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Trzeba brać osobną torbę
Dwa oblicza
Szybki jak błyskawica
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 października 2017, 07:13
To jest dłoń czy stopa? Znowu wypalcowałam cały ekran...
Odpisz
4 października 2017, 07:56
@Deprecha: Co zrobiłaś z tym ekranem? :v
Odpisz
4 października 2017, 07:58
Wypalcowałam.
Odpisz
9 listopada 2019, 16:20
@Deprecha: Co proszę?
Odpisz
13 stycznia 2020, 13:39
@Deprecha: co?
Odpisz
17 marca 2020, 11:25
@NorseWarrior: Jak se tam teraz myślę, to może ona jest niewiadoma i dotykała ekranu żeby oglądać obrazek?
Odpisz
6 maja 2018, 09:14
ręką na lewo czarna
Odpisz
7 października 2017, 19:33
Nie ma cycków
Odpisz
7 października 2017, 11:57
Było
Odpisz
6 października 2017, 18:18
Ukradł i jeszcze przeszło.
Odpisz
6 października 2017, 18:48
@Bright32: link?
Odpisz
7 października 2017, 11:53
@ResiaPL: http://www.obrazki.jeja.pl/352205,hmmm.html
Odpisz
7 października 2017, 11:57
@Bright32: Danke
Odpisz
7 października 2017, 09:42
Fajna laska
Odpisz
7 października 2017, 07:44
oprócz jednej deski nic nie widzę
Odpisz
6 października 2017, 21:37
No w końcu znalazłem murzyna :v
Odpisz
6 października 2017, 18:26
Odpisz
6 października 2017, 17:44
Schowała nibba pod łóżko i myślała że nikt nie zauważy... no niestety
Odpisz
6 października 2017, 17:43
No ja nie mam, leży na śmietniku pod oknem.
Odpisz
6 października 2017, 17:14
Cycki...
Odpisz
6 października 2017, 17:17
@BetonowyMur: dzydzgi
Odpisz
6 października 2017, 17:35
@Janusz_Tkacz: Aż mi się skojarzyło z tym filmikiem z deep webu w którym mała dziewczynka bawiła się i jakaś ręka ją spod łóżka zmiotła
Odpisz
6 października 2017, 17:37
@BetonowyMur: kisne
Odpisz
6 października 2017, 18:34
@BetonowyMur: ............Są za MAŁE!!!!!!!!!!1
Odpisz
6 października 2017, 19:07
@Trolloryb: każdy ma swoje standardy piękna, dla mnie takie są OK
Odpisz
6 października 2017, 19:35
@BetonowyMur:
Odpisz
22 kwietnia 2022, 16:20
@BetonowyMur: widziałem...
Odpisz
22 kwietnia 2022, 20:26
@Spider007: Po co to odkopujesz?
Odpisz
22 kwietnia 2022, 20:37
@BetonowyMur: nie mam co robić
Odpisz
6 października 2017, 17:06
w tym momencie pomyślałam o moim przyjacielu, który jest daltonistą i przykro mi, bo pewnie tego nie zobaczył, bo sie bardzo wtapia w tło ;_;
Odpisz
4 października 2017, 20:22
Nygga!
Odpisz
4 października 2017, 16:37
Instynkt zadziałał i zacząłem szukać murzyna, no i myk jest XD
Odpisz