Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ceejtun

8 października 2017, 00:08

Kto normalny się wita "Cześć jestem *twoje imie* z *twoje miejsce pochadzenia*"

Avatar
Konto usunięte

8 października 2017, 14:50

@Ceejtun: BO SIEM RYMUJE

Avatar XDgierman

5 października 2017, 15:35

Na polski to "Ni Hao", czyli "Witam"

Avatar InexTheLemon

5 października 2017, 15:45

@XDgierman: Xin Zhao

Avatar Cichy22

5 października 2017, 15:58

@InexTheLemon: Frajer

Avatar InexTheLemon

5 października 2017, 16:02

@Cichy22: Nie skomentuję tego

Avatar Cichy22

5 października 2017, 16:04

@InexTheLemon: przepisalem nick pierwszego Pana

Avatar InexTheLemon

5 października 2017, 16:05

@Cichy22: Nie zmienia to celu w jakim go przepisałeś

Avatar Cichy22

5 października 2017, 16:07

@InexTheLemon: żeby go przywołać

Avatar InexTheLemon

5 października 2017, 16:08

@Cichy22: Właśnie dlatego odpowiadasz na mój komentarz zamiast jego, logiczne

Avatar Cichy22

5 października 2017, 16:12

@InexTheLemon: cieszę się ze rozumiesz

Avatar XDgierman

5 października 2017, 18:51

@Cichy22: a jak myślisz dlaczego się tak nazwałem?

Avatar Cichy22

5 października 2017, 19:08

@XDgierman: nwm ta nazwa odzwierciedla ciebie lub twoja osobowość?

Avatar XDgierman

5 października 2017, 20:24

@Cichy22: *ding**ding**ding* Nagroda dla tego pana! (nagrodą jest pogardliwe spojrzenie)

Avatar Cichy22

5 października 2017, 20:47

@XDgierman: wkoncu coś wygrałem

Avatar Pandzianikki

7 października 2017, 14:35

@Cichy22: *oklaski*

Avatar InsaneFOX13

7 października 2017, 18:05

@Pandzianikki: z podlaski :D

Avatar Pandzianikki

7 października 2017, 18:37

@InsaneFOX13: pasztet podlaski, mniam

Avatar InsaneFOX13

7 października 2017, 22:31

@Pandzianikki: ja tam wole z borowikami

Avatar FD_God

7 października 2017, 16:55

Co się dziwić, jest ptakiem.

Avatar Zamiesz

5 października 2017, 17:43

*jest napisanie

Avatar lorax12

5 października 2017, 15:56

Przypomina mi się pewna bajka Andersena o cesarzu i słowiku...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

To się nie może nie udać

Tacy sami, a ściana między nami

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka