Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzykrotny T
Szybki jak błyskawica
Płać pan
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 października 2017, 12:33
Odpisz
10 października 2017, 00:38
ja pierKu*wadole
Odpisz
10 października 2017, 07:41
@narqus: No i ku*wa ch*j
Odpisz
6 października 2017, 18:27
Słowo "ku*wa" jest dość często wykorzystywane przez niektórych jako przecinek.
Odpisz
6 października 2017, 18:33
siema siema ku*wa witam
Odpisz
6 października 2017, 18:42
@benben7: przez niektórych jako kropka ku*wa
Odpisz
9 października 2017, 20:34
@kapitan_Rosja: A przez niektórych jako pytajnik. I co ku*wa
Odpisz
9 października 2017, 20:35
Nie, to mi jednak nie wyszło. Ku*wa!
Odpisz
9 października 2017, 20:36
@kapitan_Rosja: A także jako myślnik, średnik, pytajnik, wykrzyknik...
Odpisz
9 października 2017, 20:38
@KrewetkaModliszkowa: A żebyś ku*wa wiedział/ła
Odpisz
9 października 2017, 20:38
@KrewetkaModliszkowa: czasownik przymiotnik rzeczownik liczebnik spójnik
Odpisz
9 października 2017, 20:53
ku*wa ku*wa ku*wa ku*wa.
Odpisz
9 października 2017, 20:54
A także może zostać wykorzystane do techniki "Środku*wienia"
Odpisz
9 października 2017, 21:27
ma-ku*wa-sz ja-ku*wa-kiś prob-ku*wa-lem kur-ku*wa-wa
Odpisz
10 października 2017, 07:08
Zjem kanapkę z ku*wa szynką.
Odpisz
9 października 2017, 23:22
Aktualnie to tam gdzie jest skupisko Polaków ku*wa przechodzi do użycia po paru miesiącach.
Odpisz
9 października 2017, 20:38
I'm not your Bro, Fella!
Odpisz
9 października 2017, 20:18
Polska prawilna.
Odpisz
6 października 2017, 21:13
mate
Odpisz
6 października 2017, 20:02
a gdzie "MA NIGGA!" kocham ten zwrot :p
Odpisz
6 października 2017, 19:37
Heh.
NIGGA
Odpisz
6 października 2017, 19:08
Jest jeszcze homie
Odpisz
6 października 2017, 18:52
"Bro, fella, buddy, pal, amigo, chum, dude, ma' man!"
Odpisz
6 października 2017, 19:23
@lorax12: ma' nigga
Odpisz
6 października 2017, 20:14
@kasjan132pl: ma' man!
Odpisz
6 października 2017, 18:48
fajne że na telefonie coś widac
Odpisz
9 października 2017, 20:46
@Fabcio13: jak masz1.2 cala ekran to nie wina autora :/
Odpisz
9 października 2017, 22:56
@PeeHa:
Odpisz
10 października 2017, 13:37
@MrPoopybutthole: zniszczony jak Niemcy pod Stalingradem w '43
Odpisz