Serio? A nabrałeś ochoty na zabawę z lwami?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zapraszamy
Damy radę
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Należy się za piękne oczy
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Jest taka skromna...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 października 2017, 21:10
Rudy na cesarza ;p najgorszy film ever
Odpisz
12 października 2017, 21:46
Każdy u nas (oglądaliśmy w klasie) uznał że Ed Sheran to jego reinkarnacja :v
Odpisz
13 października 2017, 15:00
@trampkowiczka: też tak myślę
Odpisz
12 października 2017, 21:24
Zbieram jejaków do komiksu :D Jeśli ktoś chętny to zapraszam do odpowiedzi na komentarz :DDDD Czas do 23. Potem wytypuję 10 osób :D Włączcie powiadomienia o komentarzach w wątku
Odpisz
12 października 2017, 21:30
@YouGoSlavia: Witam i zgłaszam się. O której dzieło się ukaże?
Odpisz
12 października 2017, 21:31
@YouGoSlavia: aha
Odpisz
12 października 2017, 21:32
@NeedCoolGames: Jak się czas skończy to się zabieram do roboty :D
Odpisz
12 października 2017, 21:32
@YouGoSlavia: A co mi tam ;-;
Chociaż wyczuwam pranka
Odpisz
12 października 2017, 21:33
@YouGoSlavia: jo chcym
Odpisz
12 października 2017, 21:41
@YouGoSlavia: Ja bym chciał
Odpisz
12 października 2017, 21:43
@YouGoSlavia: być może
Odpisz
12 października 2017, 21:48
@YouGoSlavia: Taktyczny Rick do obserwacji wątku
Odpisz
12 października 2017, 21:53
@YouGoSlavia: elo aktualne?
Odpisz
12 października 2017, 21:57
@kamienny_pingwin: No pisze że do 23
Odpisz
Edytowano - 12 października 2017, 22:06
@YouGoSlavia: Też się zgłaszam.
Odpisz
12 października 2017, 22:07
@YouGoSlavia: a ja mowie ci dziendobry, też się zgłaszam
Odpisz
12 października 2017, 22:08
@didujakaskemm: Możesz mnie dać
Odpisz
12 października 2017, 22:17
@Pawlito9090: mnje też poproszę, jeśli łaska
Odpisz
12 października 2017, 22:17
@YouGoSlavia: No hej chciałabym wziac udział ale kiedy będą te pytania mogłabym dopiero jutro od dwunastej niestety
Odpisz
12 października 2017, 22:18
@YouGoSlavia: co?
Odpisz
12 października 2017, 22:20
@YouGoSlavia:
Jak mawiał Ferdek, trzeba spać, aby do roboty rano wstać...
Dobranoc
Odpisz
12 października 2017, 22:21
@Pawlito9090: jo si zgłoszam
Odpisz
12 października 2017, 22:45
@YouGoSlavia: wpisze sie bede slawny
Odpisz
12 października 2017, 22:52
@YouGoSlavia: wyczułam bait i w sumie zdałam sobie sprawę z tego, że jestem na tyle nieznanym jejakiem, że w Twoim komiksie nikt by nie wiedział o kogo chodzi xD
Odpisz
12 października 2017, 22:56
@YouGoSlavia: Witaj Najemniku chciałbym się wpisać na twą liste, przy czym może zagramy w Gwinta.
Odpisz
12 października 2017, 23:06
@YouGoSlavia: Zgłaszam
Odpisz
Edytowano - 12 października 2017, 23:21
@Unununium: Trza nabijać jejowe zombie xd
Odpisz
12 października 2017, 23:26
@BetonowyMur: Ja mam chyba 4 czy 5 pozion odznaki xD
Odpisz
12 października 2017, 23:34
@YouGoSlavia: Ciekawi mnie o czym będzie komiks! :D
Odpisz
12 października 2017, 23:45
@pawlikok: Nie ma czasem tylko 3?
Odpisz
13 października 2017, 07:13
@BetonowyMur: ALE WAS W CH*JA ZROBIŁEM XDDDD
Odpisz
13 października 2017, 07:15
@YouGoSlavia: k
dziękuję
Odpisz
13 października 2017, 07:23
@Unununium: yc e prang bro
Odpisz
13 października 2017, 08:43
@YouGoSlavia: taki h*j. jak dostanę kompa to może spróbuję krótki komiks ogarnąć
Odpisz
13 października 2017, 09:30
@YouGoSlavia: Kuźwa.
Odpisz
13 października 2017, 13:19
@YouGoSlavia: nie wiem czy wiesz ale zrobiłeś z siebie idiotę xD
Odpisz
13 października 2017, 13:51
@BetonowyMur: ńńńńńń ic se prang bro ic se prang
Odpisz
13 października 2017, 15:35
@YouGoSlavia: Od dawna sie tak dawno nie zasmialam na jeja serio (ale ze serio)
Odpisz
13 października 2017, 16:36
@YouGoSlavia: jeśli tak słaby żart jest dla ciebie śmieszny, to współczuję
Odpisz
13 października 2017, 17:12
@BetonowyMur: dobra, postanowione, komiks będzie, pomóżcie wymyślać co ma się dziać. początek jest. zły doktor yugoslavia jest zły i rozwala jeja i drużyna nieznanych jejaków stara się go zabić żeby zyskać na jeja sławę
Odpisz
14 października 2017, 09:12
@kamienny_pingwin: Spotykają mnie na drodze jako żebraka ze specjalnymi umiejętnościami (wymyśl jakimi bo nie mam pomysłu :D)
Odpisz
14 października 2017, 09:16
@kamienny_pingwin: Jestem czarodziejką z umiejętnością zmiany w dowolną istotę, aktualnie jako Andrzej Duda
Odpisz
14 października 2017, 10:31
@Unununium: dobra, postaram się, raczej długie nie będzie i styl rysowania h*jowy, jakieś patyczaki demiaki
Odpisz
14 października 2017, 17:51
@kamienny_pingwin: A ja jako szkietel-czarodziej pomagam pokonać wroga :D
Odpisz
13 października 2017, 07:01
Bydło i Tyle
Odpisz
13 października 2017, 06:44
Proletariusze wszystkich narodów łączcie się!
Odpisz
12 października 2017, 22:00
W jakim mieście ciągle wieje?
W Wietrznym Mieście Rzymie
Odpisz
12 października 2017, 22:01
@darcus: huehuehue dat PUNZ
Odpisz
12 października 2017, 23:39
@darcus: Ty to ostatnio jakiś wessoły...
Odpisz
12 października 2017, 23:55
@baarts: Ot, środek zapobiegawczy.
Odpisz
6 października 2017, 21:06
Prawda jest taka, że to nie Nero-chan podpalił Rzym, ale na kogoś trzeba zwalić winę.
Odpisz
12 października 2017, 21:23
To był Chrześcijanin-san.
Odpisz
6 października 2017, 19:08
czemu on wygląda jak Ed Sheeran?
Odpisz
6 października 2017, 19:29
@benben7: Bo to Ed Sheeran 20 lat później
Odpisz
12 października 2017, 21:04
@Deprecha: I w dodatku Polski
Odpisz
6 października 2017, 19:03
Miałem na historii, że on nie podpalił, tylko zabronił gasić.
Odpisz
6 października 2017, 18:46
To kadr z filmu Quo Vadis?
Odpisz
6 października 2017, 18:46
@Princess_Unattainable: Tak.
Odpisz