Polska reprezentacja postrachem Europy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Tacy to pożyją
Pilne
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nigdy na to nie wpadną
Zdeklasowani znowu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 28 marca 2013, 19:29
ciekawe jak teraz na pójdzie z Anglią
Odpisz
29 marca 2013, 19:26
@anteks2: pff Anglia? Dowalimy im 10:0. Przecież jesteśmy tacy ***iści!
Odpisz
17 kwietnia 2013, 21:25
@Hidd3nly: niemców w 1410 położyliśmy
Odpisz
20 kwietnia 2013, 18:30
@KatanW10: haha :D
Odpisz
28 marca 2013, 18:29
Wraaaghhh strzeżcie się najpotężniejszych barbarzyńców Euuuuropyy!!POLAKÓW!
Odpisz
28 marca 2013, 16:51
Nooo mi koleżanka dzwoniła z wynikiem, po prostu myślałam, że nie wyrobię ;D aleee osiągnięcie...
Odpisz
28 marca 2013, 15:56
Najpierw San Marino potem Hiszpania...joke:-)
Odpisz
28 marca 2013, 16:43
Ale z Anglią remis był...:-)
Odpisz
28 marca 2013, 15:13
no
Odpisz
28 marca 2013, 14:55
Jak nie, jak tak ^^
Odpisz