Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar TurboSprezarka

6 października 2017, 22:21

Ja kiedy nadepnę na swojego psa (łapę czy ogon) to potrafie płakać i przepraszać pół godziny

Avatar
Konto usunięte

6 października 2017, 22:43

@TurboSprezarka: Trochę dziwne.

Avatar
Konto usunięte

6 października 2017, 22:46

@TurboSprezarka: A jak ja nadepnę kotu na ogon to mówię ,,Należało ci się stary mrówkojadzie

Avatar
Konto usunięte

6 października 2017, 22:47

Mrówkojadzie?

Avatar
Konto usunięte

6 października 2017, 22:51

Ewentualnie śmierdzący zgredzie

Avatar
Konto usunięte

6 października 2017, 22:52

Ja na swojego mówię: "Rambuś, ty dupko"

Avatar Mijak

7 października 2017, 08:38

Ja się wkurzam na moją kociszkę gdy przez przypadek ją kopnę lub nadepnę.
A to dlatego że widzi że gdzieś idę, a i tak mi się ku*wa z miłości pakuje pod nogi.
Swoją głupotą tylko przysparza sobie cierpienia, a mi wyrzutów sumienia. Nie mówiąc już o tym że muszę poruszać się po domu dwa razy wolniej i ciągle patrzeć pod nogi. No ale czasem się nie da, bo na przykład muszę przenieść coś dużego.

Avatar
Konto usunięte

8 października 2017, 06:37

@Mijak: Najlepsza to jest babcia jak jej kot wchodzi pod nogi. Po prostu go kopie metr dalej

Avatar
Konto usunięte

8 października 2017, 14:58

@Mijak: Ja też tak mam ale ma dwa miesiące i przepraszam. _.

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2018, 21:51

@TurboSprezarka: Prosze wyślij szablon profilowego

Avatar TurboSprezarka

22 czerwca 2018, 07:01

Avatar Qettneth

8 października 2017, 14:33

Mojemu kochaniu nie urósł ogonek jak się rodził.

Avatar Qettneth

8 października 2017, 14:33

Avatar Ziemniak_Illuminati

8 października 2017, 18:27

@Qettneth: nie nadepniesz psa na ogon jeśli nie ma ogona

Avatar Qettneth

9 października 2017, 02:57

@Ziemniak_Illuminati: on ma tylko taki malutki fajniutki.

Avatar Normik

9 października 2017, 12:43

Avatar Qettneth

9 października 2017, 12:56

@Normik: też fajniutki

Avatar Ziemniak_Illuminati

9 października 2017, 14:23

@Qettneth: trudniej nadepnąć i to o wiele trudniej więc... i tak dobrze

Avatar nutella_forever

8 października 2017, 17:48

trueeeee storiiii

Avatar BetonowyMur

8 października 2017, 14:06

Spróbujcie połaskotać lwa po jajach jak śpi, wtedy żadne tłumacze nie pomoże

Avatar BetonowyMur

8 października 2017, 15:16

@BetonowyMur: Tłumaczenie

Avatar PanSowa12

8 października 2017, 14:51

Co dziwne mój pies rozumie kiedy mowie do niego przepraszam.

Avatar
Konto usunięte

6 października 2017, 22:17

Ja zawsze swojego przytulam.

Avatar
Konto usunięte

6 października 2017, 22:07

Dzisiaj nadepłem przez przypadek nogę mojego psa
Brak możliwości wtłumaczenia, że nie chciałem i przepraszam

Avatar Szortek

6 października 2017, 21:54

Wyrzuty sumienia over 9000

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Trzeba brać osobną torbę

Niezniszczalne

To będzie bolało

Angielskie śmieszki

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka