Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar HuboX600

13 października 2017, 19:43

Mnie zastanawia skoro wszyscy oni tacy biedni i poszkodowani, to jak do ch*ja później utrzymują ten dom?

Avatar BanalKanal

13 października 2017, 20:00

@HuboX600: Nie wiem jak w Polsce, ale w amerykańskiej edycji najczęściej tracili/sprzedawali ten dom. Działo się tak przez podatek od wartości domu - im większa wartość tym większy podatek.

Avatar MineDan

13 października 2017, 22:12

@HuboX600: może przez jakiś czas im to spłacają, a potem jak już będą ogarniać jak zarobić to robią normalnie?

Avatar xxxPaterrix03xxx

14 października 2017, 01:46

@HuboX600: Z tego co gdzieś słyszałem to mają opłacony ten dom na rok ale nie wydaje mi się.

Avatar Majciak

7 października 2017, 21:41

czekam już od dawna na ten jedyny odc ,w którym powie "nie"

Avatar ReptilianJan

7 października 2017, 21:47

@Majciak: puszczają tylko to gdzie mówi "tak", strata czasu i pieniędzy by była na "nie"

Avatar Jendruss

Edytowano - 7 października 2017, 21:56

@Majciak: Po upżednim złożeniu papierów przyjeżdżają specjaliści, oceniają co trzeba zrobić i za ile, kosztorys idzie do producentów, fundacji oni się zgadzają albo nie. Jeśli się zgadzają to przyjeżdża ekipa i nagrywają.

Avatar werciaa

13 października 2017, 19:05

@Majciak: chyba sie nie doczekasz XD

Avatar Majciak

13 października 2017, 21:32

@werciaa: cryyy

Avatar Demondo498

13 października 2017, 19:48

Mam nadzieję że w następnej części będzie opcja wyburz i uciekaj za granicę

Avatar andi12345

7 października 2017, 22:38

zawsze mnie ciekawiło co się dzieje z tymi rodzinami które nie trafiają do odcinka.
przychodzi do nich telewizja

>hurra bedziemy w telewizorze i nowy dom dostaniemy!
>yyy sory jesteście zamało biedni elo.
> :c

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Nie znoszę kleszczy

Powodzenia

Jakby trochę nie fair

Pozdrawiam świetliki

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka