Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

14 października 2018, 18:39

ja nie kroje nabijam na widelec i gryze

Avatar Waffle

20 kwietnia 2018, 22:11

Ja tak ciągle robię...

Avatar woda_ustronianka

8 października 2017, 00:57

Kiedyś miałam łyżki ostrzejsze niż noże ;-;
I kroiłam wszystko łyżką

Avatar Mijak

19 października 2017, 10:11

@woda_ustronianka: "Wiesz, skąd mam te blizny?
Po prostu mama dobrą zupę robiła."

Avatar woda_ustronianka

20 października 2017, 14:58

@Mijak: XD

Avatar Bright32

19 października 2017, 16:36

Przeczytałem ...kotletem widelec

Avatar GalenMarek

19 października 2017, 15:55

Ja nigdy nie używam noża.

Avatar rosyn

Edytowano - 19 października 2017, 10:32

W mojej szkole na stołówce nie ma noży, więc...

Avatar ruzwelt1

19 października 2017, 10:40

@rosyn: a po co nóż? ja jem normalnie widelcem schabowego ale nie kroje tylko odrazy do buzi

Avatar DMCJCD

19 października 2017, 10:58

@ruzwelt1: Lata praktyki.

Avatar albatrosia

19 października 2017, 10:52

Ja czasami robię to łyżką.

Avatar ghostarcher

19 października 2017, 10:42

ja i tak nigdy nie używam noży

Avatar panther500

19 października 2017, 10:36

Jak ja nie lubię tłumaczenia tego mema

Avatar trinty

19 października 2017, 10:12

Co to jest nóż?

Avatar Mijak

19 października 2017, 10:12

Ja zwykle biorę go w całości i po prostu odgryzam kawałek.

Avatar Krzemek

8 października 2017, 06:16

Pff... Kto by noża używał, jescze brudny będzie.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 8 października 2017, 00:28

Pfff, kroiłam pizzę kartą debetową...

Avatar siemak

7 października 2017, 21:55

ja tak zawsze robie ;-;

Avatar GARAND

7 października 2017, 21:55

@siemak: ja też

Avatar terminator5

7 października 2017, 22:30

@siemak: witam w klubie (przegrywów)

Avatar bylejakbylegdzie

Edytowano - 7 października 2017, 23:46

@terminator5: ja też tak robie bo noża nie chce mi się potem myć xD

Avatar benben7

7 października 2017, 23:50

@siemak: ja tylko czasami

Avatar siemak

8 października 2017, 00:07

@bylejakbylegdzie: u mnie tak samo

Avatar Majciak

7 października 2017, 21:43

tru

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Młodzi gniewni

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Co za przypadek

Fergus

Nigdy na to nie wpadną

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka