Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Trzeba brać osobną torbę
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Z klasą się trzeba urodzić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 lutego 2024, 14:37
nienawidzę disco polo i dobrze mi z tym XD
Odpisz
8 października 2017, 17:16
Troche nie na temat obrazka, ale chciałbym się gdzieś rozpisać.
Normalnie wracam do domu z roboty, wchodze na klatke a tu kuźwa jakieś mohery stoją I blokują mi przejście. Mówie, że chce przejść a te dalej stoją. Jedna do mnie mówi, że mnie nie przepuszczą, bo jestem niby satanistą, że pale koty w mieszkaniu I w ogóle. To co powiedziały tak naprawde miałem w dupie I chciałem przejść I nagle jedna z nich uderza mnie laską w łeb. Ku*wa, list gończy przeżyłem, disco polo w środku nocy przeżyłem ale to już ku*wa przegięcie. Wyjąłem telefon I dzwonie po ku*wa bagiety. Mohery nie uciekły tylko czekały I twierdziły, że to mnie aresztują za palenie kotów. Gdy policja przyjechała, zacząłem tłumaczyć co się stało. Skończyło sie tylko na upomnieniu, ale I tak jak policjanci odjechali te babcie zaczeły mi grozić, że spłone w piekle I że idą do księdza, żeby wystawił kolejny list gończy na mnie, no jprdl. Chyba z pół godziny później ksiądz zaczął odku*wiać egzorcyzmy pod drzwiami mojego mieszkania.
A to wszystko dlatego, że jestem ateistą, nie lubie disco polo I mam je**ną blizne na twarzy.
Odpisz
8 października 2017, 18:07
@Breadbear: Myślałeś, żeby poczekać aż zechce cie walnąć jeszcze raz, złapać laske przed twarzą i ją złamać na ich oczach?
Odpisz
Edytowano - 14 października 2017, 17:07
@Breadbear: Ja bym pewnie w takim momencie się zdernerwował i zabrał laskę mowiąc najbardziej szatanistyczne teksty jakie znam
Odpisz
14 października 2017, 17:09
@Breadbear: Trzeba było wywrócić oczy i zacząć mówić po łacinie.
Odpisz
14 października 2017, 17:30
@Breadbear: Ja kiedy siedziałem sam w domu przez okno widziałem że przyszli jehowi. Postabowiłem wziąć sztuczny pistolet i wyje**ć drzwi z buta. Skończyło się na tym że typ dostał klamką w brzuch a kobieta zaczęła ucoekać. 30min później miałem policje w domu
Odpisz
14 października 2017, 20:20
@Breadbear: Dzięki za ta historię, poprawiles sytuację mojego humoru dzisiaj
Odpisz
14 października 2017, 21:24
@Breadbear: Ciekawa historia, ale raczej zmyślona :v
Odpisz
14 października 2017, 21:29
@Ameron: prawdziwa, mój blok to zbiorowisko patoli, moherów I januszy
Odpisz
14 października 2017, 21:55
@Breadbear: A myślałeś kiedyś o przeprowadzce? Np w Bieszczady? :P
Odpisz
14 października 2017, 22:01
@Ameron: studenta na takie rzeczy nie stać
Odpisz
14 października 2017, 22:02
@Breadbear: No to masz przeje**ne ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
14 października 2017, 21:27
A ja powiem tak. Jestem w stanie posłuchać każdy rodzaj muzyki jeśli mnie nie irytuje. Nawet disco polo ma fajne kawałki.
Odpisz
14 października 2017, 19:58
Janusze nawet na trzeźwo ubóstwiają disco polo.
Odpisz
8 października 2017, 19:17
Prawdziwy Janusz nigdy nie powie złego słowa o disco polo
Odpisz
8 października 2017, 15:52
Prawdziwemu Januszowi nie potrzeba do tego 3 piw. 3 piwa potrzeba do tego żeby pamiętał cały tekst na pamięć i śpiewał go bezbłędnie, pomijając pijackie pomruki.
Odpisz