Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Nieuczciwa ocena
Niezniszczalne
Nigdy na to nie wpadną
Frustrujące
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 października 2017, 17:09
miałem tam z gilathissem kiedy zaczął mieć facecam, nagrywać robloxa i dawać emotki do tytułów...
eh, jak mi brakuje ciekawego contentu z jego strony...
Odpisz
8 października 2017, 17:41
@kasjan132pl: Ja z Kiki85uuu który na początku wyrażał opinię, źródła i fakty a teraz wyzywa ludzi niezgodnych z jego opinią i kłamie
Odpisz
11 października 2017, 15:26
@kasjan132pl: miałem z nim identycznie :/
Odpisz
11 października 2017, 15:42
@matiExtreme: dokładnie, każdy kto nie zgadza się z jego poglądami jest lewakiem i komunistą, choć sam kiki popiera PiS który ma więcej w sobie z lewicy niż z prawicy
Odpisz
11 października 2017, 21:32
@kasjan132pl: To widze mamy sporo wspólnego. Ja do gilathissa przyszedłem przez Ark'a i Subnautic'e , a teraz ? Roblox , roblox , roblox , live, roblox...
Odpisz
12 października 2017, 07:17
@Voxus: ja przyszedłem jeszcze przed erą arka, chociażby dla stranded deep, i innych
Odpisz
12 października 2017, 17:15
@kasjan132pl: Znaczy ja niby tez , ale Ark poprostu mi sie podobal. Swoja droga przypomnialem sobie jego Stranded Deep...szkoda ze to juz nie ten sam gosc
Odpisz
15 października 2017, 09:19
@kasjan132pl: Mandzio, Poszukiwacz, Unboxall, Gimper (z tych polskich)
Odpisz
17 lutego 2018, 16:19
@kasjan132pl: wciąż oglądam ale tylko dla subnautici
Odpisz
17 lutego 2018, 18:47
@CoolSceleton95: to już nie ten sam Gilathiss...
Niestety.
Odpisz
16 maja 2021, 21:05
@matiExtreme: brzmi fajnie : D
Odpisz
11 października 2017, 16:48
Ja tak miałem z tą osobą co robiła general grievous moskau , rasputin itp. Później zmieniła (ona) swój kanał na swoje rysunki (no dziwne z resztą ale o gustach się nie dyskutuje) i zaczęła szukać atencji, gadać jaka to nie jest pokrzywdona (uważa siebie za faceta) w tym nie sprawiedliwym wszystkofobicznym świecie.
Odpisz
11 października 2017, 16:53
@TenLucznik: Daj nazwe kanału
Odpisz
11 października 2017, 18:17
Wybacz , ale nie pamiętam :/ Wpisz w yt ,,general grievous rasputin" .Będzie to filmik z częśći z grievousem ze starych wojen klonów z dodaną muzyką od boney m.
Odpisz
11 października 2017, 20:09
@TenLucznik:
Odpisz
11 października 2017, 20:25
k
Odpisz
8 października 2017, 16:00
jaki film?
Odpisz
8 października 2017, 16:07
.
Odpisz
8 października 2017, 16:50
.
Odpisz
8 października 2017, 19:18
@Hejter_: .
Odpisz
8 października 2017, 20:45
.
Odpisz
8 października 2017, 23:35
.
Odpisz
11 października 2017, 15:09
@Jcavatarr: .
Odpisz
11 października 2017, 15:28
@PanSowa12: wiem ale nie powiem polskie robaki
Odpisz
11 października 2017, 15:28
..
Odpisz
11 października 2017, 16:20
@czatcv_kk: to wyglada jak upośledzona postać z Quake'a
Odpisz
11 października 2017, 16:15
Awięc niestety
Odpisz
11 października 2017, 15:31
Odpisz
8 października 2017, 16:51
otsochodzi 😂?
Odpisz
8 października 2017, 15:54
taaaak....
Odpisz
Edytowano - 8 października 2017, 15:53
tak ,to jest ból niewyobrażalny
Odpisz