Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Chciał tylko pomóc
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nie po oczach
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 października 2017, 12:05
mogę prosić wersję bez loga?
Odpisz
9 października 2017, 17:19
Majstersztyk!
Odpisz
9 października 2017, 19:49
@Krzemek: Zakochałem się w tym!
Odpisz
9 października 2017, 19:43
to najpiękniejsza drewniana rzeźba jaką w życiu widziałem
Odpisz
9 października 2017, 19:48
@pibo007: Co nie?
Odpisz
9 października 2017, 19:28
No! To jest sztuk, a nie nasranie na płótno byle jak i powiedzenie że to sztuka, ehh idioci -_-
Odpisz
9 października 2017, 19:43
@Mr_Quicky: Zawsze kochałem takie rzeźby, które coś (a nie jakieś pierdoły) przedstawiają. Ta sztuka abstrakcyjna, tak jak ty powiedziałeś/aś to dosłownie kupa gówna, za którą uznaje się za "sztukę".
Odpisz
8 października 2017, 21:30
Drewno to nie substancja K**wa!
Odpisz
9 października 2017, 17:18
@MLG2015: To substancja. Ciało fizyczne to drzewo (jako roślina), a drewno to substancja, z której jest zrobione.
Odpisz
9 października 2017, 17:36
@Krzemek: Nie? lol
Odpisz
9 października 2017, 19:39
@VipekGuy: A masz lekcje fizyki? Jeśli tak, to powinieneś to wiedzieć.
Odpisz
9 października 2017, 17:40
Jest możliwe by wyciąć z drzewa takie cudo jednak trzeba włożyć sporo pracy wiele godzin ;) nawet Dni !
acz kolwiek jest to naprawdę możliwe ale musi to robić Artysta :)
Odpisz
Edytowano - 9 października 2017, 17:38
Rzeźba :) prawdopodobnie ma ona przedstawiać rzecz nie możliwą w Realnym świecie Drzewo które się wylewa a następnie powstaje piękne cudo xD po prostu mega wygląda jak Nutella xD
Odpisz
9 października 2017, 17:23
No kto by nie chciał tego mieć w ogrodzie.
Odpisz
8 października 2017, 18:40
Nie znam się na sztuce, ale to jest cudne.
Odpisz
8 października 2017, 17:58
I to jest sztuka
Odpisz
8 października 2017, 17:28
Wycinanie drzew - robisz to dobrze
Odpisz
8 października 2017, 17:24
Jakie to jest piękne
Odpisz