Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Anika486

21 października 2017, 21:42

,,Na górze róże, Na dole wacki,
Kto kocha wacki?
Juliusz Słowacki''
~ Śp. Adam Mickiewicz [*][*]

Avatar EmielRegis

10 października 2017, 15:11

Ciekawie byłoby nadal obchodzić dziady

Avatar zyl15

10 października 2017, 15:14

@EmielRegis: Ze znajomymi kiedyś próbowaliśmy. Musieliśmy uciekać, rozjuszonych moherów nie uspokoił nawet portret papieża

Avatar EmielRegis

10 października 2017, 15:16

@zyl15: O wy sataniści, do kościoła byście poszli

Avatar zyl15

10 października 2017, 15:17

@EmielRegis: No to było pod kościołem na cmentarzu

Avatar Kacprrr

10 października 2017, 16:05

@EmielRegis: z tego co wiem to na Litwie obchodzi się dziady

Avatar docRobert

10 października 2017, 16:11

@Kacprrr: Nie tylko na Litwie. Dziady były obchodzone przez różne ludy nadbałtyckie, więc świętowano w Prusach, Kurlandii, Żmudzi, Semigali, Łotwie i na Litwie.

Avatar Kacprrr

10 października 2017, 16:20

@docRobert: nie wiem jak jest np. w takiej Łotwie, ale na Litwie chyba dalej się je obchodzi

Avatar Baturaj

21 października 2017, 18:01

@zyl15: Przybliżyłbyś dokładniej, co wtedy próbowaliście zrobić?

Avatar
Brodacz

12 października 2017, 18:16

,,Mickiewiczu,
Ch*** głupi,
Wiedz że jesteś
Ch**** głupim!"
J.Słowacki

Avatar mortzmargonem

12 października 2017, 18:56

Na górze kamień, na dole glizda, Julek Słowacki to zwykła pi**a.

Avatar
Brodacz

12 października 2017, 19:41

@mortzmargonem: ,,Mickiewiczu, słyszałem żeś został narodu wieszczem. Wypi***alaj na Syberię!"

Avatar
Konto usunięte

12 października 2017, 20:58

Na górze Wacki
Na dole Wacki
Kto kocha Wacki?
Juliusz Słowacki
~Adam Mickiewicz, 1k765

Avatar venomman

12 października 2017, 20:20

Lubię Mickiewicza. Mickiewicz jest fajny.

Avatar geralt735

10 października 2017, 15:48

Avatar polandball1

10 października 2017, 15:50

@geralt735: Ja najbardziej lubie Boga światłowoda i Pioruna

Avatar geralt735

10 października 2017, 18:46

@polandball1: Światowida\Światowita* :P

Avatar polandball1

10 października 2017, 18:50

@geralt735: Wiem taki żarcik

Avatar Mikatrix

12 października 2017, 18:09

@geralt735: A to nie był Świętowid?

Avatar Dagoth

12 października 2017, 18:15

@polandball1: To był Śniący pewnie

Avatar Mikatrix

12 października 2017, 18:17

@Dagoth: Jest taka kapela nazwie Snowid.

Avatar
Konto usunięte

10 października 2017, 15:59

Ta passa piątek.

Avatar benben7

Edytowano - 10 października 2017, 15:12

i znowu zacznie się kłótnia które święto jest lepsze...

Avatar Polski322

10 października 2017, 15:15

@benben7: Panie, te Halołin to święto szatana!

Avatar EmielRegis

10 października 2017, 15:40

@benben7: Najlepsze święto to święto penisów z Japonii

Avatar Krzyniu

10 października 2017, 15:08

I to dosłownie!

Avatar Mycha2001

10 października 2017, 15:12

@Krzyniu: No.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Krzyniu
Dodane przez: Krzyniu

Dwa oblicza

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Zdeklasowani znowu

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

A, okej

Były nóżki, nie ma nóżek

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka