Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dwa oblicza
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zdeklasowani znowu
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
A, okej
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 października 2017, 21:42
,,Na górze róże, Na dole wacki,
Kto kocha wacki?
Juliusz Słowacki''
~ Śp. Adam Mickiewicz [*][*]
Odpisz
10 października 2017, 15:11
Ciekawie byłoby nadal obchodzić dziady
Odpisz
10 października 2017, 15:14
@EmielRegis: Ze znajomymi kiedyś próbowaliśmy. Musieliśmy uciekać, rozjuszonych moherów nie uspokoił nawet portret papieża
Odpisz
10 października 2017, 15:16
@zyl15: O wy sataniści, do kościoła byście poszli
Odpisz
10 października 2017, 15:17
@EmielRegis: No to było pod kościołem na cmentarzu
Odpisz
10 października 2017, 16:05
@EmielRegis: z tego co wiem to na Litwie obchodzi się dziady
Odpisz
10 października 2017, 16:11
@Kacprrr: Nie tylko na Litwie. Dziady były obchodzone przez różne ludy nadbałtyckie, więc świętowano w Prusach, Kurlandii, Żmudzi, Semigali, Łotwie i na Litwie.
Odpisz
10 października 2017, 16:20
@docRobert: nie wiem jak jest np. w takiej Łotwie, ale na Litwie chyba dalej się je obchodzi
Odpisz
21 października 2017, 18:01
@zyl15: Przybliżyłbyś dokładniej, co wtedy próbowaliście zrobić?
Odpisz
12 października 2017, 18:16
,,Mickiewiczu,
Ch*** głupi,
Wiedz że jesteś
Ch**** głupim!"
J.Słowacki
Odpisz
12 października 2017, 18:56
Na górze kamień, na dole glizda, Julek Słowacki to zwykła pi**a.
Odpisz
12 października 2017, 19:41
@mortzmargonem: ,,Mickiewiczu, słyszałem żeś został narodu wieszczem. Wypi***alaj na Syberię!"
Odpisz
12 października 2017, 20:58
Na górze Wacki
Na dole Wacki
Kto kocha Wacki?
Juliusz Słowacki
~Adam Mickiewicz, 1k765
Odpisz
12 października 2017, 20:20
Lubię Mickiewicza. Mickiewicz jest fajny.
Odpisz
10 października 2017, 15:48
Odpisz
10 października 2017, 15:50
@geralt735: Ja najbardziej lubie Boga światłowoda i Pioruna
Odpisz
10 października 2017, 18:46
@polandball1: Światowida\Światowita* :P
Odpisz
10 października 2017, 18:50
@geralt735: Wiem taki żarcik
Odpisz
12 października 2017, 18:09
@geralt735: A to nie był Świętowid?
Odpisz
12 października 2017, 18:15
@polandball1: To był Śniący pewnie
Odpisz
12 października 2017, 18:17
@Dagoth: Jest taka kapela nazwie Snowid.
Odpisz
10 października 2017, 15:59
Ta passa piątek.
Odpisz
Edytowano - 10 października 2017, 15:12
i znowu zacznie się kłótnia które święto jest lepsze...
Odpisz
10 października 2017, 15:15
@benben7: Panie, te Halołin to święto szatana!
Odpisz
10 października 2017, 15:40
@benben7: Najlepsze święto to święto penisów z Japonii
Odpisz
10 października 2017, 15:08
I to dosłownie!
Odpisz
10 października 2017, 15:12
@Krzyniu: No.
Odpisz