Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To się nie może nie udać
Nieuczciwa ocena
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 października 2017, 05:47
na Śląsku głównie "ostrzawka" :D
Odpisz
Edytowano - 12 października 2017, 08:33
@PetyrBaelish: Kujawsko-pomorskie, tu mówi się ostrzynka :D
Odpisz
12 października 2017, 12:41
@Gibaster: bardziej ostrzółka
Odpisz
12 października 2017, 18:29
@Twilight__Sparkle: Nope, ja jestem z kujawsko-pomorskiego i mówimy ostrzynka
Odpisz
12 października 2017, 19:18
@Kanciarz123: Ja jestem z miasta i mówi się strugaczka
Odpisz
13 października 2017, 11:35
@Kanciarz123: ja też jestem z tego województwa i wiem jak się mówi
Odpisz
10 marca 2021, 13:28
@Twilight__Sparkle: widocznie Kanciarz nie mieszka w kujawsko-pomorskim
Odpisz
9 października 2018, 21:44
Oszczytko
Odpisz
18 października 2017, 16:55
(t ę) p a r ó w k a
Odpisz
Edytowano - 12 października 2017, 13:48
o s z c z a c z k a
Odpisz
12 października 2017, 10:49
Mówi się trumpówka i ch#j!
Odpisz
12 października 2017, 08:22
Mówi się temperówka
Odpisz
12 października 2017, 08:31
@WolfieTheGamer: No shit Sherlock.
Odpisz
12 października 2017, 07:45
kto mówi trempe.. tempreru... no ch*j ta druga strugaczka
Odpisz
12 października 2017, 07:20
oszczydełko :v
Odpisz
11 października 2017, 21:05
Zaczynają mnie denerwować te memy z Januszem
Odpisz
11 października 2017, 21:19
@BetonowyMur: mnie już dawno irytowały
Odpisz
11 października 2017, 22:41
@Kuziemek: Za każdym kolejnym memem z Januszem robi mi się coraz bardziej niedobrze i jak dla mnie to jest strasznie nudne i irytujące
Odpisz
Edytowano - 11 października 2017, 23:54
@BetonowyMur: Ja już to dawno mówiłam, ale wszyscy mają o to ból dupy...
Odpisz
12 października 2017, 04:58
@Brokula: Właśnie widzę xD
Odpisz
12 października 2017, 05:48
@BetonowyMur: co widzę twój koment klikam strzałke w górę...
Odpisz
12 października 2017, 07:03
@BetonowyMur: no cóż. meme to już długo żyje, ma pełne prawo się przejeść, bo widzę że i na jeja, i w mediach społecznościowych coraz czesciej się pojawia
Odpisz
12 października 2017, 08:25
@BetonowyMur: Nie zgadzanie się z czyjąś opinią to nie ból dupy.
Odpisz
12 października 2017, 14:32
@PetyrBaelish: Dziękuje xD
Odpisz
12 października 2017, 15:04
@BetonowyMur: po prostu też mam totalnie dość tej małpy...
Odpisz
12 października 2017, 17:51
@makopa: Ale jak ci ktoś piszę pod komentarzem, w którym oświadczasz znudzenie tym memem, żebyś sobie poszedł z Jeja to jednak jest już trochę ból dupy
Odpisz
11 października 2017, 22:12
mój kolega do 4 klasy mówił pemperówka
Odpisz
11 października 2017, 22:27
@CzarnaKaczka: Moj kolega do 6 klasy mówił cyckiel zamiast cyrkiel
Odpisz
12 października 2017, 03:46
@arenak1111: Kolega wie co dobre.
Odpisz
11 października 2017, 21:38
ja: ch*j wie, ostrzówka
Odpisz
12 października 2017, 01:30
O! Czyli nie jestem jedyną osobą, która na to mówi ostrzówka :')
Odpisz
11 października 2017, 22:26
U mnie w szkole mówią ,,tempercuc", co to do ch*ja znaczy?
Odpisz
11 października 2017, 23:09
Może tempercuc?
Odpisz
11 października 2017, 23:33
A co powiesz na to jak u mnie mówią cyckonosz?
Odpisz
11 października 2017, 23:40
@jeste_czlowiekie96: To akurat da się zrozumieć, u mnie też tak mówią, ale tempercuc?
Odpisz
11 października 2017, 23:54
temperówka do cycuf...
Muzgu, staph.
Odpisz
Edytowano - 11 października 2017, 23:05
Tylko u mnie mówi się "strugawka"?
Odpisz
11 października 2017, 22:56
tępa mrówka
Odpisz
10 października 2017, 15:31
kiedyś to ostrzywków nie było a do szkoły chodziliśmy
Odpisz
11 października 2017, 21:07
@MrRolan: Kiedyś to sie nożykami strugało.
Odpisz
Edytowano - 11 października 2017, 21:25
@Mamiczko: Kiedyś to nożem!
Odpisz
11 października 2017, 22:44
kiedyś to mieczem
Odpisz
11 października 2017, 22:45
@ChoryGrzyb: Kiedyś kamieniem
Odpisz
Edytowano - 11 października 2017, 22:48
@Mamiczko: a ch*j zębami się łupało
węgiel się ku*wa profilowało bo ołówków nie było
Odpisz
11 października 2017, 22:50
@gelo1238: Nogą sie szlifowało a nie
Odpisz