Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Ostry ten sędzia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nigdy na to nie wpadną
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 czerwca 2019, 20:06
Moja klasa na jakimkolwiek portalu społecznościowym.
Odpisz
16 marca 2018, 15:16
Władzy nad światem nie przejmuję ponieważ rak społeczny startuje
Odpisz
13 lutego 2018, 22:41
so tru
Odpisz
11 października 2017, 19:57
Jeszcze to:
Odpisz
11 października 2017, 22:29
@Julcias77: Co to?
Odpisz
11 października 2017, 23:27
@Lujis: kojarzę z wyglądu-taka przyssawka do telefonu, by go lepiej trzymać, ale evtl. można to użyć jako buttplug-jak twierdzą gimbusy z mojej szkoły...
Odpisz
13 października 2017, 15:50
@Lujis: Takie coś, co przyczepiasz na tył telefonu i trzymasz. Generalnie bezużyteczne gówno.
Odpisz
10 października 2017, 19:05
Jakbym widział całe gimnazjum z mej okolicy. Banda ludzi 24h/7 używania telefonów oraz jedyne aplikacje używane przez nich to facebook, snapchat, instagram oraz czasem YouTube. A mnie traktują jak jakiegoś "nienormalnego". Interesowanie się filmami fantazy i tajemniczą sztuką "nauki" to coś złego? Zapraszam do dyskusji jejaki!
Odpisz
10 października 2017, 19:06
@Blazesster: Nie warto przejmować się opinią tego typu ludzi.
Odpisz
10 października 2017, 19:08
@docRobert: Bo ich argumenty to "Lol jaki idiota". Dobrze, że przynajmniej jeden z tych gimbusów jest nawet normalny.
Odpisz
10 października 2017, 19:08
@Blazesster: witaj w XXI wieku
Odpisz
Edytowano - 10 października 2017, 19:09
@Blazesster: Nic tym złego, po prostu odstajesz od reszty co dla nich jest dziwne
Odpisz
10 października 2017, 19:12
@Boberek00: To nic złego odstawać od reszty, jeśli większość tej reszty to osoby znikomej wartości.
Odpisz
10 października 2017, 19:25
@Blazesster: Moja klasa gardzi takimi kek
Odpisz
11 października 2017, 19:47
@Blazesster: ja wymiotuje od tej "dyskusji" sam nie uzywam snapa, z emoji nie korzystam e.t.c. chodze do P R E S T I Ż O W E G O gimnazjum, ale jak mnie boli jak wy wpychacie "witaj w XXI wieku" "oni są jacyś nienormalni" "to idioci", ku*wa, ja poprostu tak nienawidze pseudointeligentnego poniżania innych, żeby poczuć sie lepiej, to że coś dla was nie ma sensu wam przeszkadza, to nie znaczy, że to w ogóle nie ma sensu, oni w ten sposób znajduja akceptacje, jednocza się w grupy, znajduja jakikolwiek sens w życiu. To tworzenie takich samych stereotypów jak ten o "kujonach" na tej ziemi większość ludzi to idioci w czym znajdują się pseudointeligentni. Sam nie jestem nikim specjalnym, mnie to czasem dobija jak pomyśle o tych 7miliardach. Dlaczego będąc od kogoś inteligentnijszymi nadajecie sobie prawo do poniżania innych, dajcie idiotom być idiotami żyjcie własnym życiem, jeśli cos wam przeszkadza jakieś zachowanie, coś konkretnego i uważacie, że możecie to zmienić to to zmieńcie, jak nie to sorry ale musicie to zaakceptować.
Odpisz
11 października 2017, 19:50
@Blazesster: u mnie jest to wszystko + Uzależnienie( innych ) od Clash Royale
Odpisz
11 października 2017, 20:05
@Ziemniak_Illuminati: CR to jest spoko gierka, niestety mam za słaby telefon. Ale przykładem kogoś kogo możesz znać a kogo ja uznaje za kogoś bardziej inteligentnego jest ERM a on sobie w CR gra.
Odpisz
11 października 2017, 20:06
@kokosek112: echhh, czerwona bo tak, żeby przynajmniej ktoś podał kontrargument pokazał z czym konkretnie sie nie zgadza, ale czego ja oczekuje krytukując pseudointeligentów.
Odpisz
Edytowano - 11 października 2017, 20:09
@kokosek112: Ja to nazywam "własna opinia". Ja tak ich widzę i ich określam. Może i mam niską samoocenę to i tak nie znaczy, że zrobiłem to, aby "czuć się lepiej". Moja opinia, nazywam ich bandą idiotów, bo ich tak widzę. Każdy widzi świat w innych "barwach". Oraz dopowiem, że te ich "grupy" to bardziej patologia. Idziesz miastem, a tu po prawej banda 11-13 latków słuchających cypisa, popka itd.Słownictwo to inna bajka. Mimo iż sam czasem przeklinam i to dużo, to staram się z tym ograniczać w miejscach publicznych, a "oni" nawet nie próbują. Co zdanie popularne "ku**a" oraz inne. Rozumiem twój punkt zaczepu do tej dyskusji, ale do takich polecam podchodzić z lekkim dystansem do powagi.
Odpisz
12 października 2017, 07:17
@Blazesster: U mnie poziom upośledzenia wygląda tak: większość chłopaków śmieje się z """"""memów"""""" typu Łukasz to nie imie, lub "haha XD śmieszne kompilacje" a mnie uważają za dziwnego bo nie śmieję się z nich i jestem trochę gorszy w sportach :))))
Odpisz
12 października 2017, 14:53
@Blazesster: Damn
Odpisz
12 października 2017, 14:56
@Blazesster: Właściwie te aplikacje, które wymieniłeś nie są rakowe tylko gimbuski, które je używają.
Odpisz
10 października 2017, 20:19
Teraz pytanie jak zostawisz licka i kom to znaczy że jesteś trans?
Odpisz
10 października 2017, 22:21
@Bright32: Chyba na to wychodzi.
Odpisz
12 października 2017, 08:29
@Bright32: Bright weź wypuść Spc 173 on się tym zajmie
Odpisz
12 października 2017, 11:08
@kapitan_Rosja: lepiej scp079
Odpisz
11 października 2017, 22:29
A juz robiłem przerwę od fb. Teraz muszę jechać sam na onkologie
Odpisz
12 października 2017, 06:13
@MordziatyKarpiu: Mogę cię zawieść bo mi też się badania przydadzą
Odpisz
11 października 2017, 22:55
Ja mam w klasie 2 takie raki
Odpisz
Edytowano - 11 października 2017, 21:54
Autor mema powinien jeszcze dodać zdjęcie z podpisem "jeśli mn kochasz/lubisz❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😍😍😍 to wstaw to na my story".
Ludzie plz, ręce mi opadają i oczy krwawią jak to widzę.
Odpisz
11 października 2017, 21:53
*ekhem* Cytaty z rapsów pod profilowym
Odpisz
11 października 2017, 21:37
Ostatnio zauważyłam z moim kolegą smutny widok wszyscy na korytarzu wgapieni w telefony tylko my rozmawialiśmy normalnie ;-; ktoś mi wytłumaczy co się dzieje? Dziewczyny wyglądają jak swoje kopie. Czy to jakieś pranie mózgu którego zdołaliśmy uniknąć?
Odpisz
11 października 2017, 20:59
Shrek to przecież przepiękny przedstawiciel płci męskiej, nie rozumiem co jest z nim nie tak.
Odpisz
11 października 2017, 19:57
95% postów na twarzoksiążce
Odpisz
11 października 2017, 00:06
Polish squad starter pack
Odpisz
11 października 2017, 19:40
@Ceejtun: Tam są jeszcze live'y
Odpisz
11 października 2017, 19:38
Najgorzej jak na kogoś tablicy widzisz udostępniony post na ktorym like-nutella a ignore-gangrena,rozwalony pies itd
Odpisz