Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

4 stycznia 2019, 14:09

zdelegalizować dietetyczne miśki

Avatar Profesor_Ender

12 października 2017, 15:28

Avatar kapitan_Rosja

15 października 2017, 12:59

@Profesor_Ender: czy mam prawo na pobranie obrazka ,?

Avatar Profesor_Ender

15 października 2017, 13:21

@kapitan_Rosja: A pobieraj se Pan! Nie bronię.

Avatar PoProstuWojtek

12 października 2017, 15:44

Idealne obozowisko dla płaskoziemców

Avatar
Konto usunięte

15 października 2017, 10:07

@PoProstuWojtek: Lato, w Auschwitz, yee!

Avatar PanMisiek

15 października 2017, 08:36

Avatar mojalubiplacki

14 października 2017, 22:16

Wy wszyscy głupi jesteście, przecież wiadomo że ziemia jest w kształcie banana

Avatar Montry_Adam

15 października 2017, 08:07

@mojalubiplacki: ZIEMIA JEST PŁASKA!!!!!!

Avatar StachuIJones

14 października 2017, 21:06

a nie jest kwadratowa?

Avatar
Konto usunięte

14 października 2017, 22:23

@StachuIJones: Jest kwadratowa... W Majnkrafcie

Avatar ewelkapl

14 października 2017, 22:39

No niestety muszę cię rozczarować, ale w Minecrafcie jest płaska.

Avatar sucy_manbavaran

15 października 2017, 07:24

@ewelkapl: W mejnkrefcie jest prostopadłościanem

Avatar LeHackerKid

14 października 2017, 22:24

przyjaciele ktos powie co to za apka? ph viewer

Avatar llama

14 października 2017, 22:30

@LeHackerKid: Wydaje mi się że barometr

Avatar Jaroslaw_srubokret

15 października 2017, 06:30

@LeHackerKid: ta apka służy do pobierania filmików z yt

Avatar Jaroslaw_srubokret

15 października 2017, 06:28

Nistety na fb nie ma kategorii "głupoty"

Avatar PepeTheCrusader

15 października 2017, 00:30

Płaskoziemcy

Avatar anonymoose

15 października 2017, 00:07

Nie żebym twierdził, że Ziemia jest płaska, ale z ciekawości zapytam: na jakiej podstawie twierdzicie, że Ziemia ma ogólnie przyjęty kształt lekko spłaszczonej kuli?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar
Konto usunięte

15 października 2017, 10:20

@anonymoose: No to masz:
1. Powiększanie się widnokręgu wraz ze wzrostem wysokości.
2. Dowodem są podróże wokół Ziemi.
3. Gwiazda polarna widoczna jest pod innym kątem w zależności od szerokości geograficznej.
4. Wyłanianie się statku zza linii widnokręgu. ;-)

Avatar PetyrBaelish

15 października 2017, 13:10

akurat powiększanie sie widnokręgu wraz ze wzrostem wysokości bierze sie z zależności takich jak odległość kątowa i miało by się tak samo nawet w przypadku gdyby ziemia była płaska, ale pozostałe argumenty ok 👌

Avatar CousinJoe

12 października 2017, 15:05

Rage przygłupów mówiących że to prawda za 3... 2... 1...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (29)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (29)
Avatar
Konto usunięte

15 października 2017, 00:05

@kamykPL: tyle że tam otwarcie powiedziałem że chętnie zapoznam się z dowodami na płaską ziemię (na serio chętnie zobaczę na to dowody) a on jedyne co powiedział to że podawał je 4 razy... Pomimo tego że czytałem 90% dyskusji z nim i jedyne co zrobił to podważal dowody na kulista ziemię ale żadnych dowodów na płaską... A potem ci powie że je 'podal' brak słów ;_;

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 15 października 2017, 00:14

@xGokios3k: xGiokos3k: '' słońce i księżyc maja gęstość podobna do powietrza''. 'powietrze suche ma gęstość około 1,2 kg/m³.' Słońce: '1408 kg/m³' a Księżyc: '3,344 g/cm³'. Nadal mają chociaż podobna gęstość?

Avatar LookDown

14 października 2017, 22:54

Tak z ciekawości, szanowny Płaski Gołąbku, którego nicku nie umiem napisać, jak to działa, że Ziemia nie spada z powodu "gęstości" , a my się od niej nie oddalamy, będąc mniej "gęstymi"? Perspektywa?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar LookDown

14 października 2017, 23:07

@kamienny_pingwin: Na szczęście nie, unikam narkotyków.

Avatar M_ateo_1

14 października 2017, 23:23

@LookDown: np. i nie warto marnować na niego czasu.

Avatar
Konto usunięte

14 października 2017, 23:20

Chyba "unedukacja"

Avatar
Konto usunięte

14 października 2017, 23:14

Avatar Montry_Adam

Edytowano - 14 października 2017, 22:58

Ziemia jest płaska, gdyby była okrągła samoloty wylatywałyby poza nią, a ludzie na dole spadaliby z niej.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nigdy na to nie wpadną

Niegrzeczny Oskarek

Trzeba brać osobną torbę

To będzie bolało

Co za przypadek

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka