Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nigdy na to nie wpadną
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 października 2017, 09:07
Czy tylko ja nie uznaję tego za specjalnie dziwne?
Primo. Mogli być w słabej sytuacji finansowej i nie móc sobie pozwolić na dziecko.
Secundo. Nie wyglądają na specjalnie młodych na moje oko. Mi tam współczucie nie pozwoliłoby mieć dziecka ze świadomością, że zostanie sierotą w wieku -nastu lat.
Tertio. Mogą po prostu chcieć kasy i pozywają kogo się da.
Quarto. Dziecko nie musi być wdzięczne za to, że się narodziło wbrew opinii niektórych.
Odpisz
14 października 2017, 10:22
1. mogli nie współżyć.
2. Lepiej być sierotą, niż być zamordowanym.
4. Życie jest powodem do radości.
Odpisz
14 października 2017, 10:24
TEN ZNOWU SWOJE MĄDROŚCI XDDD
>lepiej być sierotą, niż być zamordowanym
no ku*wa jebłem xD
Odpisz
14 października 2017, 11:34
I didn't ask to be born.
Odpisz
14 października 2017, 12:31
@UkradliMiNick: wolisz byc trupem niz nie mieć rodziców?
gosciu lecz sie.
Odpisz
14 października 2017, 13:23
@Youtuber: Jak ma się depresje, to chyba rzeczywiście ktoś wolałby być trupem niż nie mieć rodziców.
Gdyby jakaś rak zdepresowana osoba straciła rodziców to by jej bardziej odje**ło.
Odpisz
14 października 2017, 23:02
@Youtuber: Jeśli kogoś kochasz to raczej [z egoistycznego pkt. widzenia] wolisz umrzeć niż gdyby osoba kochana przez ciebie umarła.
Odpisz
Edytowano - 14 października 2017, 23:32
Pozwą najpierw gościa co wyskrobywał, że się nie udało, a później dzieciak go o morderstwo
Odpisz
21 października 2017, 18:07
Depresja to jest choroba psychiczna więc to nie jest chyba dobry przykład.
Odpisz
14 października 2017, 15:58
Odpisz
12 października 2017, 20:24
Oni traktują pieniądze ponad życie, to przerażające.
Odpisz
14 października 2017, 07:19
Właściwie to Korwin sporo mówi o tym, że pieniądze powinny być w pewnym sensie ważniejsze od życia.
Co prawda nie pieniądze tak bezczelnie wyłudzone, tylko uczciwie zarobione, ale i tak - uznawanie życia za wartość samą w sobie prowadzi do socjalizmu.
Odpisz
14 października 2017, 08:08
To że dostaną odszkodowanie, nie znaczy że ktoś straci życie. Nie przeprowadza się aborcji na dzieciach :v
Raczej po prostu wykorzystują zrypany system odszkodowań i jak na prawdziwych Amerykanów przystało pozywają kogo się da, żeby tylko zarobić.
Odpisz
14 października 2017, 10:20
@Nanook: A niby na kim, jak nie na dzieciach? na stołach?
Odpisz
14 października 2017, 10:26
Na płodach. Obawiam się, że nie da się wyciągnąć z macicy czegoś co już z niej dawno wyszło ;)
Odpisz
14 października 2017, 10:44
@Nanook: Dziecko jest od poczęcia.
Odpisz
14 października 2017, 11:31
Niestety znowu nie masz racji ;)
PWN słownik:
dziecko
1. «człowiek od urodzenia do wieku młodzieńczego»
dziecko, med., psychol. człowiek w pierwszym okresie postnatalnego rozwoju osobniczego (ontogeneza), od chwili urodzenia do zakończenia procesu wzrastania;
Odpisz
14 października 2017, 12:34
w kwestii polityki sie z toba nie zgadzam ale jestes normalny i nie zyczysz kazdemu smierci jak te dzieci ktore jedyne co osiagnely to kilka strzalek w gore
Odpisz
14 października 2017, 13:20
Według ciebie wszystko jest już od poczęcia.
Odpisz
14 października 2017, 12:27
Odpisz
Edytowano - 14 października 2017, 11:03
Wierze ci losowy obrazku z sieci
Odpisz
14 października 2017, 10:11
Ona chyba nawet nie wie o co chodzi
Odpisz
14 października 2017, 09:56
"córciu masz nam pomóc albo nie będziesz jeść!!!!"
Odpisz
14 października 2017, 09:51
Jeśli masz szansę zarobić, to czemu nie.
Odpisz
14 października 2017, 09:27
i to właśnie pokazuje jak zachłanni są ludzie
Odpisz
14 października 2017, 08:57
czekaj
co
Odpisz
Edytowano - 14 października 2017, 08:47
Czasem jak mam słaby internet i nie ładują mi się obrazki, patrzę na ich tytuły, a te często łączą się zabawnie:
Tymczasem w USA...
Są jak zwierzęta!
Już wkrótce!
Ja, kiedy mam wykonać jedno proste zadanie.
Z nim lepiej nie zadzierać.
A może to tylko stereotyp?
Ból, smutek, rozpacz, depresja, myśli samobójcze.
Taka moda.
Odpisz
12 października 2017, 16:15
Ciekawe co zrobi za kilka lat jak zrozumie co się odje**ło
Odpisz
14 października 2017, 08:12
@Henzej: lepiej by nie wiedziała...
Odpisz
14 października 2017, 08:14
@Henzej: Pewnie się ucieszy że zgarnęła (lub miała spore szanse zgarnąć) MNÓSTWO kasy za samo oddychanie.
Odpisz
14 października 2017, 08:32
@Mijak: W stu procentach dzięki niej mają pieniądze to...
Odpisz
14 października 2017, 08:29
Odpisz
14 października 2017, 08:10
...Nagle zabrakło mi słów
Po prostu się położę bo ludzkie zje**nie mnie dobija...
Odpisz
14 października 2017, 08:07
Odpisz