Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Nie po oczach
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
No to posłuchane
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 sierpnia 2018, 08:58
Odpisz
16 października 2017, 09:48
Na niektórych smartfonach *#9900# a potem rundumpstatemoderlog i potem deletecośtam. U mnie zadziałało.
Odpisz
16 października 2017, 07:47
Oto co robią memez z miejscem w telefonie.
Odpisz
16 października 2017, 07:29
Usunięcie nic nie pomogło ;-;
Odpisz
12 października 2017, 18:10
jest coś takiego jak karta microSD
Odpisz
15 października 2017, 17:41
Pomimo karty, można mieć zawalone to i to.
Odpisz
15 października 2017, 18:36
@Helhel: Hiszpański?
Odpisz
15 października 2017, 18:46
@Polski_Kisiel: Sí Amigo
Odpisz
15 października 2017, 21:35
@Helhel: Ja mam jeszcze gorzej :C
Odpisz
15 października 2017, 22:25
@Polski_Kisiel: Wyrazy współczucia Panie. Co do języka (patrz: po jaką chol_rę Ci hiszpański w telefonie) uważam, że to pomaga w nauce tego języka. Bo przecież, do telefonu zaglądamy z milion razy na dobę, a patrząc i szukając czegoś po jakimś czasie zapamiętujemy słówka, np. otwierając pasek zadań pokazuje mi się godzina i data, dzisiaj niedziela, więc domingo. Dodajmy jescze nazwy aplikacji, itd. Tak właśnie nauczyłam się kilku słówek z angielskiego.
Odpisz
16 października 2017, 01:11
@Helhel: W sumie dobry pomysł.
Odpisz
15 października 2017, 22:57
mój ledwo mieści 200 memów xd
Odpisz
15 października 2017, 22:05
Wiem jak to jest. Mam zawalone 95% miejsca, a mam kartę pamięci
Odpisz
15 października 2017, 18:13
Ja mam 650 zdjęć,cztery aplikacje,jeja,DeviantArt, Messenger, wattpad, z aplikacji na telefon to YT i Google, kartę SD z 12MG pamięci,a i tak nie mam miejsca na COKOLWIEK, oprócz zdjęć
Odpisz
15 października 2017, 18:42
12MB maluutkooo
Ja to mam wszystko zawalone xD
Odpisz
12 października 2017, 21:03
mam tak samo
Odpisz
12 października 2017, 19:24
No trochę przyps
Odpisz
12 października 2017, 18:04
Skasuj dane aplikacji która nazywa się ,,usługi google. Nic się nie straci a ta aplikacja gromadzi tylko syf. Ostatnio w tydzień zgromadziła 500Mb.
Odpisz
12 października 2017, 18:38
@Mikatrix: a gdzie to znaleźć? :p
Odpisz
12 października 2017, 18:39
@Mikatrix: A to nie jest potrzebne? Bo mi się wydawało że to coś z sklepem play
Odpisz
12 października 2017, 18:40
@NAPSTABLOOK22: w ustawieniach telefonu, w opcjach aplikacji.
Odpisz
12 października 2017, 18:41
@SecretGirlx3: Robię tak od dwóch miesięcy. Na razie nie zauważyłem aby coś znikało.
Odpisz
12 października 2017, 18:51
@SecretGirlx3: Mikatrixowi zapewne chodziło o taki guziczek. Owszem, jeśli USUNIESZ aplikację to możesz mieć problemy, ale jeśli ją tylko wyczyścisz to uzyskasz trochę miejsca.
Odpisz
12 października 2017, 18:54
@Dead_Bload321: Nie chodziło mi o pamięć podręczną, tylko o dane.
Aplikacja ma pamięć podręczną, dane które gromadzi i same pliki aplikacji. Jeśli usuniesz dane, bez usuwania plików aplikacji nic się nie stanie.
Odpisz
12 października 2017, 18:57
@Dead_Bload321: A mój nick w dopełniaczu brzmi ,,mikatraxowi"
Odpisz
Edytowano - 12 października 2017, 18:31
ja nie robie zdjęć a mam ponad 2 tysiące obrazków zgadnijcie co :) pobrane memy z jeja XD
Odpisz
12 października 2017, 18:12
zrobiłem 2 zdjęcia przez 3 lata
Odpisz
12 października 2017, 18:10
Takie tru z około 800 zdjęć zostało mi tylko 300
Odpisz
12 października 2017, 18:08
ja ma 6k zdjęć ;-;
Odpisz