Wewnętrzny troll się raduje
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Fajnie że odpowiedzieli
Północne Węgry
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 stycznia 2018, 22:23
Naprawdę denerwują mnie osoby, które uważają anime za zje**ne i twierdzą, że oglądanie tego robi z ciebie pedała. Serio, nie każde anime to hentai. Większość, np. Death Note albo Attack on Titan mają naprawdę przemyślaną i interesującą fabułę
Odpisz
15 października 2017, 18:13
Japonia była poje**na przed atomówkami
Odpisz
15 października 2017, 13:44
Odpisz
Edytowano - 15 października 2017, 16:47
@ImBard: No nwm jak tobie ale mi sie podoba że coś takiego powstało
Edit: Nie znam anime z obrazka(a przynajmniej nie pamiętam) ale jeśli to anime 🅱orno to nie polecam
Odpisz
15 października 2017, 14:27
Ale Noriaki Kasai jest pozytywnym efektem zrzucenia dwóch bomb.
Odpisz
15 października 2017, 13:03
Lol, to ma sens
Odpisz
12 października 2017, 20:44
Wcześniej też byli walnięci. Azjata azjatą był i będzie.
Odpisz
12 października 2017, 22:20
@creeper_girl: W legendach słowiańskich jest za to mowa o starej babie z domkiem na kurzej nodze, posiada też miotłę, dzięki której potrafi latać.
Odpisz
12 października 2017, 20:28
Polecem Boku no Pico. Dobre jak nie jesteś pewny, czy popełnić samobójstwo czy nie...
Odpisz
12 października 2017, 20:29
@Trash: Też polecam
Odpisz
12 października 2017, 20:30
@Trash: Już każdy zna BnP... to już jest stare i nieśmieszne...
Odpisz
12 października 2017, 20:20
Jeśli nie lubisz anime i zakładasz że jest tworzone pod wpływem promieniowania, to tym bardziej powinieneś mieć wyrzuty sumienia.
Odpisz
12 października 2017, 20:28
@Mijak: Ja tam lubie anime
Odpisz
12 października 2017, 20:28
Anime i manga to tylko przykrywka dla Japonii
Odpisz
12 października 2017, 20:23
Moim zdaniem typek ktory stworzyl anime musial byc poje**ny
Odpisz
12 października 2017, 20:32
@czarekdoge100: Bardziej Ci typkowie, którzy wymyślają poje**ne anime, typu Bobobobobo bądź Boku no Pico
Z początku anime były normalne, np Wakfu
Odpisz
12 października 2017, 20:44
@Szortek: Wakfu to anime? A nie po prostu kreskówka?
Odpisz
12 października 2017, 20:58
Wakfu to anime
Odpisz
12 października 2017, 21:05
@Szortek: To z 2008? ._. (innego chyba nie ma)
Odpisz
12 października 2017, 21:06
@Szortek: Bo wszelkie zródła podają że to po prostu kreskówka
Odpisz
12 października 2017, 21:15
Jest kwalifikowany jako Anime. Jest na portalach z anime i gdzieś wyczytałem, że to anime. Sam byłem zdziwiony.
Odpisz
12 października 2017, 21:18
@Szortek: Wg naszego nazewnistwa w pewnym sensie może i tak
Odpisz
12 października 2017, 22:39
@Szortek: ale Wakfu jest francuzkie
Odpisz
14 października 2017, 09:31
Zaskoczenie: Nie wszystkie anime to Japonia.
Tak, 95% anime to Japonia, ale nie wszystkie.
Odpisz
14 października 2017, 10:51
@Szortek: y tho
Odpisz
15 października 2017, 21:06
@Szortek: co ty pierdzielisz, anime to znaczy film/serial animowany, jest to po prostu rysowana produkcja z Japonii, więc nie może być z Francji
Odpisz
Edytowano - 15 października 2017, 21:08
@Szortek: zresztą chociażby Wikipedia na start mówi "francuski serial animowany"
Odpisz