Lepiej z nimi nie zadzierać
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Nieuczciwa ocena
Żartownisie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nie znoszę kleszczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 października 2017, 22:45
A ja bym z Saitamą zadarła ;)
Odpisz
12 października 2017, 22:54
Odpisz
12 października 2017, 22:55
No chyba, że chodzi Ci o inny rodzaj zadzierania. Ale wtedy musiałbym Cię zmartwić: też kończy po jednym "ciosie"
Odpisz
Edytowano - 12 października 2017, 23:10
@SynMarsa: Jestem gotowa podjąć to ryzyko.
Odpisz
12 października 2017, 23:34
W takim razie wiem za kogo się przebrać na następnym Pyrkonie ;)
Odpisz
13 października 2017, 08:23
@SynMarsa: Ale ogolisz się na łyso? Czy może wystarczy łysa peruka?
Odpisz
13 października 2017, 08:54
@Mijak: Będzie trenował dopóki nie wypadną mu włosy
Odpisz
15 października 2017, 12:30
Czyli Łysy z Brazzers nie jest dla Ciebie zagrożeniem? Interesujące ^^
Odpisz
Edytowano - 3 czerwca 2018, 12:13
no to kiedy?
Odpisz
10 stycznia 2019, 19:45
@One_punch_man: Może jak będzie następny odkop?
Odpisz
10 stycznia 2019, 22:24
@One_punch_man: Sorki, już mam chłopaka
Odpisz
10 stycznia 2019, 22:55
a to nie o to mi chodziło.
Nigdy nie znajdę nikogo równie lub bardziej silnego
Odpisz
10 stycznia 2019, 23:25
@One_punch_man: Byłam pewna, że jesteś już martwym kontem :o
Odpisz
17 sierpnia 2018, 12:40
MORTAL KOMBAT
Odpisz
12 października 2017, 21:42
Em, a Agent 47?
Odpisz
12 października 2017, 22:05
O nim zawsze zapominają ;-;'
Odpisz
12 października 2017, 22:09
@Xerxess: Niestety ;-;
Odpisz
13 października 2017, 08:40
Agent 47 jest przecież zajebisty, a nikt o tym nie wie ;^;
Odpisz
15 października 2017, 12:05
@Xerxess: Roboty się nie liczą
Odpisz
15 października 2017, 12:34
A Kratos?
Odpisz
15 października 2017, 12:56
@WebsTer230: o ku*wa to Kratos!
Odpisz
15 października 2017, 13:06
@WebsTer230: Mamy szczęście, że Geralt nie jest łysy
Odpisz
Edytowano - 15 października 2017, 12:14
i ten "military_font" z cooltext,com
Odpisz
13 października 2017, 20:18
Tak szczerze to bym zamienił Saitame z łysym miejscami
Odpisz
14 października 2017, 00:51
@QalkQMen: Saitama nie wy**cha cię w dupę :V
Odpisz
14 października 2017, 02:54
@Kejdzej: Tym lepiej. Ja raczej nie chcę być r*chanym w dupę
Odpisz
15 października 2017, 14:21
@QalkQMen: No i dlatego łysy jest ostatni.
Odpisz
15 października 2017, 19:50
@szczerbatek12: To się zgadza...
Odpisz
15 października 2017, 20:54
@QalkQMen: Więc jeżeli nie chciał byś zostać wy**chanym w dupę, to dlaczego zamienił byś ich miejscami?
Odpisz
15 października 2017, 23:17
@szczerbatek12: Łysy tylko wy**cha a Saitama zabije
Odpisz
16 października 2017, 06:19
@QalkQMen: Ale łysy wy**cha tak, że błona nam ryjem wyjdzie, a później się wykrwawimy. To też będzie śmierć... POWOLNA ŚMIERĆ...
Odpisz
16 października 2017, 21:10
@szczerbatek12: No nie wiem. Ludzie raczej tak nie umieją
Odpisz
17 października 2017, 06:41
@QalkQMen: On potrafi zrobić, żeby tak umierali. ;-;
Odpisz
12 października 2017, 23:18
W szkole wszyscy mowia na mnie lysy #nołbadi
Odpisz
Edytowano - 12 października 2017, 21:43
na początku zastanawiałem sie kim jest ten 1 ale potem przypomniałem sobie Mad Maxa
Odpisz
12 października 2017, 21:57
@Polalak: Tylko że to Bane z Batmana.
Odpisz
12 października 2017, 21:59
@Mycha2001: nosz kurea
Odpisz
12 października 2017, 22:37
@Polalak: Nosz Korea?
Odpisz
12 października 2017, 22:49
@SynMarsa: nie zamień ea na wa
Odpisz
14 października 2017, 09:32
@Mycha2001: Nie pyskuj
Odpisz
12 października 2017, 21:24
Kiedy drugi sezon OPM?
Odpisz
12 października 2017, 21:31
@Szortek: Prawdopodobnie za rok ale może jeszcze będzie w tym roku ( w co wątpię).
Odpisz
12 października 2017, 21:32
@Mycha2001: t h x
Odpisz
12 października 2017, 21:38
@Mycha2001: Shinden pisze, że jeszcze w tym roku
Odpisz
12 października 2017, 21:40
@ZeeKo: Bo miało w pierwszej lub drugiej połowie 2017 roku ale jak narazie się nie ukazał nawet trailer więc może być w pierwszej lub drugiej połowie 2018 wieku.
Odpisz
12 października 2017, 22:45
@Mycha2001: O hui, czyli nie dożyje ;-;
Jak oni mają zamiar zrobić go w 2018 wieku? Przecież...wszyscy poumierają ;-;
Odpisz
12 października 2017, 22:23
TFU RYZOWE BAJKI
Odpisz
12 października 2017, 21:29
Kto to ten środkowy.
Odpisz
12 października 2017, 21:34
Saitama.
Odpisz
12 października 2017, 21:35
@Mikatrix: Dziękuję.
Odpisz
12 października 2017, 21:31
Teraz idealnie 👌 :
Odpisz
12 października 2017, 21:21
a nasamym dole rak
Odpisz
12 października 2017, 21:22
@TheOfficialForeus: To jest to co łysy z brazzersa r*cha
Odpisz
12 października 2017, 21:23
@PaRapps: Trylobity są chyba za ciasne
Odpisz
12 października 2017, 21:23
@TheOfficialForeus: Poprawiłem, żeby było, jak mówisz
Odpisz
12 października 2017, 21:24
@Kejdzej: Elegancko
Odpisz
12 października 2017, 21:25
@Kejdzej:
Odpisz
12 października 2017, 21:26
@Kejdzej: wtf co jak mówie
Odpisz
12 października 2017, 21:26
@Kejdzej: to sie podpisz nickiem
Odpisz
12 października 2017, 21:28
@Kejdzej: chodziło o trylobit
Odpisz
12 października 2017, 21:23
Na widok tego ostatniego ze strachu wypadł mi odbyt
Odpisz