Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

28 kwietnia 2018, 22:10

ciekawe... wrzuce mojego kolege to klatki(?) z kangurami w zoo i sie zmieni /s

Avatar Richyard

17 października 2017, 17:19

Pewnie dlatego, że występują one tylko w Australii...

Avatar Cypeq

Edytowano - 17 października 2017, 17:44

@Richyard: Thanks captain obvious

Avatar Richyard

17 października 2017, 18:17

@Cypeq: no problemo

Avatar adriano0510

8 maja 2018, 14:14

@Richyard: nie znasz się

Avatar Richyard

8 maja 2018, 16:41

@adriano0510: Proszę, nie odpisuj na moje komentarze z przed roku.

Avatar kapix500

16 stycznia 2021, 01:16

@Richyard: a sprzed dwóch lat mogę?

Avatar adriano0510

16 stycznia 2021, 01:35

@kapix500: niekoniecznie

Avatar Mr0czny

3 stycznia 2023, 06:26

@adriano0510: hello there

Avatar D2222222222

14 października 2017, 02:16

w dwóch Amerykach w ogóle ich niema?

Avatar lorax12

14 października 2017, 08:29

@D2222222222: tak?

Avatar D2222222222

14 października 2017, 14:05

@lorax12: dziwne trochę podobny tam jest klimat

Avatar lorax12

14 października 2017, 18:30

@D2222222222: to nie znaczy, że muszą tam żyć te same zwierzęta

Avatar D2222222222

14 października 2017, 20:03

@lorax12: ale mogły by

Avatar lorax12

15 października 2017, 00:12

@D2222222222: ci nie znaczy, że muszą tam być

Avatar Kapibara_Pana_Jacka

Edytowano - 17 października 2017, 07:06

@D2222222222: tak zwane endemity ..? gatunki występujące naturalnie tylko w jednym rejonie świata, jak kangury w Australii

Avatar
Konto usunięte

14 października 2017, 11:41

To prawda.

Avatar
Konto usunięte

14 października 2017, 08:50

Wstyd.
Żadnej referencji do Autostopem przez galaktykę

Avatar docRobert

13 października 2017, 22:23

Od kiedy Bliski Wschód jest nowym kontynentem?

Avatar anonymoose

13 października 2017, 22:59

@docRobert: A gdzie masz napisane, że na mapie są zaznaczone kontynenty?

Avatar
RhobarIII

13 października 2017, 23:08

@docRobert: A od kiedy Europa jest nowym kontynentem?

Avatar docRobert

13 października 2017, 23:13

@anonymoose: Mapa sama w sobie jest podzielona na kontynenty i sposób podzielenia obszarów (poza Bliskim Wschodem) na to wskazuje.

Avatar Krzyniu

13 października 2017, 23:15

@docRobert: Dlatego nie ma na niej Antarktydy, a Europa i Azja to dwa kontynenty?

Avatar anonymoose

13 października 2017, 23:18

@docRobert: Mapa nie jest podzielona na kontynenty, lecz na jakieś obszary :v

Avatar pibo007

14 października 2017, 08:44

@anonymoose: i tak dziwnie to wygląda

Avatar
Voldek

13 października 2017, 22:10

i co, prawaki, dalej chcecie legalizacji kangurów?

Avatar
Konto usunięte

13 października 2017, 23:18

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Młodzi gniewni

To się nie może nie udać

Mało znany szczegół

Fajnie że odpowiedzieli

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka