Najlepszy dzień na świecie!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Totalnie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Mało znany szczegół
Hobby dla faceta
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 października 2017, 15:03
mój móżdżek nigdy nie ogarnie jak taka mała względem ziemi asteroida/kometa/meteoryt/ch*j wie co może zrobić taki wybuch że obleci całą ziemię do okoła.
.
.
.
.
PS. no ku*wa już 2 raz mi to je*ane profilowe usunęli no ja pie*dole a to był tylko Hitler z miną ja lenny face ( jak dla mnie )
#NobodyCares
Odpisz
Edytowano - 17 października 2017, 15:30
@M_ateo_1: Niby taki mały nabój do pistoletu, a jakoś boli.
Odpisz
17 października 2017, 15:50
@M_ateo_1: Oficjalene prawo jeja zakazuje posiadania na profilowym swastyki, wizerunku Hitlera bądź jakiegokolwiek drugowojennego nazisty
No sory, taki mamy klimat
Odpisz
17 października 2017, 16:24
@Davido: Ale penisa na rysunku typiary z anime można mieć :D
Odpisz
17 października 2017, 16:31
@hubert1204t: To jest d i c k b u t t, czyli m e m e
Odpisz
17 października 2017, 21:30
@Davido: ale sfastyka to znak boga słońca i szczęścia... ja se ustawiam sfastykę aby się z wami dzielić dobrą energią a tu ban na 3 dni.. :c
Odpisz
17 października 2017, 21:53
@M_ateo_1: Gadaj o tym z administracją
Odpisz
17 października 2017, 22:17
@Davido: pewnie by to nie dało rezultatów... większość teraz jest taka tępa że jak widzi taki znaczek jak swastyka to od razu Hitler!! Naziści!! zło!!!! a tak naprawdę jedyna prawdziwa swastyka Hitlera to taka
Odpisz
19 października 2017, 18:54
@M_ateo_1: Hmm... Widzę że admini usunęli ci swaste z koma...
Eh ta komunistyczna cenzura
Odpisz
19 października 2017, 20:06
@Davido: hehe teraz zauważyłem. a i tak najlepsze jest że nigdzie nie napisałem żeby być nazistą a ta swastyka była w celach edukacyjnych bo napisałem że ,,jedyna prawdziwa swastyka Hitlera to taka:"
Odpisz
Edytowano - 19 października 2017, 20:10
@M_ateo_1: Welp, administracja Jeja to administracja Jeja, nie przegadasz
Odpisz
19 października 2017, 20:18
@Davido: pewnie te dwie strzałki w dół od nich dostałem xD
Odpisz
14 października 2017, 22:51
Z ciekawostek: Asteroida nie mogłaby uderzyć w ten sposób w ziemię, ponieważ siły pływowe rozerwałyby ją dużo wcześniej.
Odpisz
15 października 2017, 09:26
@Corrupted_Core: Nigdy nie mów nigdy, są takie rzeczy co się fizjologom nie śniły.
Odpisz
17 października 2017, 20:00
@Corrupted_Core: taką wielką? Udowodnij
Odpisz
17 października 2017, 20:49
@adriano0510: Im większa, tym szybciej. Nie bardzo chce mi się to liczyć, ale jak muszę to przynajmniej oszacuj mi rozmiar tej asteroidy w stosunku do ziemii.
Odpisz
17 października 2017, 16:54
Nie mogę się doczekać!
Odpisz
17 października 2017, 15:22
Z Grechutą było by lepsze.
Odpisz
17 października 2017, 12:13
Koniec świata miał nastąpić wtedy kiedy przestaną puszczać reklamy na polsacie.
Odpisz
17 października 2017, 14:09
@JestemNICZYM: lub wtedy kiedy będą trawały 816387 lat krócej :V
Odpisz
14 października 2017, 18:00
Jeśli kogokolwiek to interesuje to piosenka na Youtube nazywa się "Spongebob Squarepants The Best Day Ever"
Odpisz
14 października 2017, 18:04
@jacek1s: o hej jacku
Odpisz
14 października 2017, 18:08
@jacek1s: Rzeczywiście, trudno było się domyśleć...
Odpisz
14 października 2017, 18:17
@darcus: Ja bym np. nie wiedział bo kanciastoportego nie oglądam, a poza tym łatwiej jest po prostu skopiować tekst zamiast się domyślać.
Odpisz
14 października 2017, 18:18
@jacek1s: jacek...
Odpisz
14 października 2017, 18:20
Oplułem Cię, powinieneś mnie nie lubić zamiast wzywać moje imię. Was to trzeba wszystkiego od podstaw uczyć... Jak z dziećmi.
Odpisz
Edytowano - 14 października 2017, 18:24
@jacek1s: drugi raz w moim życiu to zrobiłeś
Odpisz
14 października 2017, 18:27
Tym bardziej powinieneś mnie nie lubić xd
Odpisz
14 października 2017, 18:29
@jacek1s: Ale,czekaj....ty wiesz kim jestem?
Odpisz
14 października 2017, 18:41
Nie
Odpisz
14 października 2017, 18:46
@jacek1s: HXZMOBJRB
Odpisz
14 października 2017, 20:37
Wiele mi to mówi
Odpisz
14 października 2017, 21:28
@jacek1s: ile?
Odpisz
14 października 2017, 19:52
Odpisz
14 października 2017, 18:32
idealna apokalipsa nie ist...
Odpisz
14 października 2017, 18:26
aaaand we're back to raining rocks from outer space
Odpisz
14 października 2017, 18:27
@Deadlyyy: side effect: the rocks might had water inside then and now it's hot steam
Odpisz
14 października 2017, 18:13
Nie ma tak dużych obiektów aby mogły zniszczyć Ziemię
Odpisz
14 października 2017, 18:22
@xGokios3k: Ten obiekt wygląda mi na księżyc wielkością.
Odpisz
14 października 2017, 18:23
@jacek1s: Księżyc jest mały ma około niecały kilometr średnicy
Odpisz
14 października 2017, 18:30
@xGokios3k: pozatym według ciebie ziemia jest płaska więc ten filmik to dla ciebie czysta fantazja..
Odpisz
14 października 2017, 18:38
@xGokios3k: średnica księżyca to 3474 km
Odpisz
14 października 2017, 18:39
@stalamed: Czyli jest 3000razy wiekszy od Słońca? Nieźle.
Odpisz
Edytowano - 14 października 2017, 18:50
@xGokios3k: średnica słońca 1391400km
Odpisz
14 października 2017, 19:21
@xGokios3k: Chyba nie umiesz w baity
Odpisz
14 października 2017, 19:25
@maxiu1244: Wyrażam swoje poglądy.
Odpisz
14 października 2017, 19:33
@xGokios3k: jesteś słabym strolem..
Pewnie rodzice cię nie kochają, kolegów pewnie nawet nie masz...
A ty bajty i pseudo poglądy to twój sposób na zwrócenie uwagi innych...
Tak właściwie to nawet mi cię szkoda...
Odpisz
14 października 2017, 19:36
@xGokios3k: Czy to czas na gównoburzę nr 4?
Odpisz
14 października 2017, 19:48
@masterkamilos6: kidyś każdemu się to znudzi i ten trol umrze z głodu
Odpisz