Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar InsaneFOX13

18 października 2017, 12:06

czy to jest ta zajebiscie tania noobska broń której nie ma już w Cs go?

Avatar Asystent_Google

28 marca 2020, 10:32

@InsaneFOX13: Już Jest!

Avatar Ziemniak_Illuminati

18 października 2017, 17:00

i giniesz jeszcze 5 razy (prawdziwa historia)

Avatar
Konto usunięte

18 października 2017, 20:18

@Ziemniak_Illuminati: no chyba że grasz na easy z 9 botami które mają tylko noże (tak, jestem aż takim noob'em w CS'ie)

Avatar mr_drewniak

18 października 2017, 14:30

Jak kiedyś grałem z kumplem to ktoś nazwał mnie cheaterem

Avatar TenLucznik

18 października 2017, 17:31

@mr_drewniak: Gratulacje , wyjątkowa historia

Avatar mr_drewniak

18 października 2017, 19:38

@TenLucznik: dzięki

Avatar PazdanBoy

14 października 2017, 21:11

a drugi typ ludzi zacznie wyzywać od matek

Avatar kapitan_Rosja

18 października 2017, 14:14

@PazdanBoy: bo tak

Avatar baarts

18 października 2017, 17:26

@PazdanBoy: Od matek, czy matki?

Avatar PazdanBoy

18 października 2017, 18:55

@baarts: Od ojcufff

Avatar Boberek00

14 października 2017, 21:11

A sam gra scarem 20

Avatar mr_drewniak

18 października 2017, 14:31

@Boberek00: dla mnie Scar 20 jest spoko

Avatar M_ateo_1

18 października 2017, 15:43

@Boberek00: i co z tego? jest taka dostępna broń to może nią grać...

Avatar ReptilianJan

14 października 2017, 21:15

1.6>Source>GO

Avatar PazdanBoy

14 października 2017, 21:18

@ReptilianJan: Jak dla mnie source to taki 1.6 tylko z lepszą grafiką

Avatar ReptilianJan

14 października 2017, 21:18

@PazdanBoy: trochę tak tylko, że mniej osób gra

Avatar PazdanBoy

14 października 2017, 21:19

@ReptilianJan: w sumie source jest już martwy

Avatar ReptilianJan

14 października 2017, 21:20

@PazdanBoy: ostatnio 6miesięcy temu w to grałem było dużo serwerów w pół pełnych więc chyba jest jak mówisz

Avatar remoros1

18 października 2017, 11:09

@ReptilianJan: ja grałem w COD 1 i też było pełno wolnych serverów

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Fajnie że odpowiedzieli

Można, tylko trzeba wstawać rano

To się nie może nie udać

Tacy sami, a ściana między nami

Szybki jak błyskawica

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka