Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PazdanBoy

15 października 2017, 13:01

Tak wcześnie masz lekcje?

Avatar Mikatrix

15 października 2017, 13:23

@PazdanBoy: Może to 6:33 po południu (18:33).

Avatar PazdanBoy

15 października 2017, 13:45

@Mikatrix: Kto ma tak długo lekcje?

Avatar Mikatrix

15 października 2017, 13:49

@PazdanBoy: Może zaczynać je np. około dwunastej, albo mieć zajęcia dodatkowe kilka godzin po zakończeniu lekcji.

Avatar CrazyMe

15 października 2017, 14:18

@PazdanBoy: Ja mam np. we wtorki do 17:05 plus dodatkowe z matmy więc kończę o 17:55. Zanim dojadę do domu to już jest prawie 18:40

Avatar HuboX600

20 października 2017, 07:20

@PazdanBoy: W anglojęzycznych krajach nie ma godzin tak jak tutaj. Tam 6:33 może oznaczać 18:33.

Avatar Akairchan

20 października 2017, 07:27

@PazdanBoy: Może chodzi na studia

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 22 października 2017, 00:12

@PazdanBoy: Mój brat w tym samym wieku co ja ma lekcje od 7:00 do 17:00

Avatar ewelkapl

28 grudnia 2017, 15:50

@PazdanBoy: Może nauczyciel zmienił mu godzinę?

Avatar PazdanBoy

28 grudnia 2017, 16:57

@ewelkapl: napewno ktoś tobie zmienił datę

Avatar Brokula

21 października 2017, 17:22

U mnie w tamtym roku było podobnie. Tylko nie ustawił ten nauczyciel nic na blokadę ale jak otworzyłam galerię to tam 3 jego zdjęcia i takie aha no fajnie

Avatar kiwizdziwi

20 października 2017, 07:48

U mnie jakieś pierwszaki zabrały telefon za 5000zł mojemu koledze potem jak go oddały wyglądał mniej więcej tak

Avatar kiwizdziwi

20 października 2017, 07:49

@kiwizdziwi: Zabrały mu jeszcze zeszyty i potargały

Avatar Hejter_

20 października 2017, 07:56

@kiwizdziwi: O K***a...

Avatar lorax12

20 października 2017, 07:57

@kiwizdziwi: niech płacą bądź płaczą
A najlepiej oba

Avatar Snowtrooper

20 października 2017, 09:42

@kiwizdziwi: Proszę powiedz że oddały mu tą kasę

Avatar Crisium

20 października 2017, 10:16

@kiwizdziwi: Co to za samsung, który kosztuje 5 tyś?

Avatar Broski

20 października 2017, 11:17

@kiwizdziwi: Co za zwyrole, rozumiem telefon, ale zeszyty potargać? Panie, za takie coś to powinien być prokurator, niezależnie od wieku przestępcy. /s

Avatar Placekk012

20 października 2017, 14:28

@kiwizdziwi: zgłosilicie to?

Avatar baarts

20 października 2017, 16:46

@kiwizdziwi: Halo, padło pytanie, proszę odpowiedzieć, bo to o czym mówisz nie ma za dużej wiarygodności, ani wyjaśnienia sprawy.

Avatar kiwizdziwi

20 października 2017, 21:32

@Crisium: nie zrobiłem temu zdjęcia to jest z neta ale podobnie to wyglądało

Avatar kiwizdziwi

20 października 2017, 21:33

@Snowtrooper: Jeszcze nie

Avatar kiwizdziwi

20 października 2017, 21:34

Avatar
Konto usunięte

20 października 2017, 14:57

lepsze to niż rozpie**olenie telefonu i bałaganie matki o odebranie go od dyrektorki

Avatar Crisium

20 października 2017, 10:18

Nwm dlaczego, ale skojarzyło mi się z tymi panami

Avatar Anielka999

20 października 2017, 07:33

U mnie jednej nauczyciele uczniowie notorycznie kradną telefon i wstawiają swoje zdjęcia na ekran.

Avatar TheOfficialForeus

15 października 2017, 13:16

co ;_;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ikony

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Lekko nie będzie

Północne Węgry

Najbardziej realistyczny spośród modów

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka