Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kapibara_Pana_Jacka

19 października 2017, 16:41

przez tą pogodę co jest teraz mam już z 5 ugryzień i walczyłem z rojem w pokoju przez godzinę -,-

Avatar zlowerek

19 października 2017, 23:02

@Kapibara_Pana_Jacka: również jestem pogryziona ;(

Avatar Anielka999

19 października 2017, 15:53

W życiu babiego lata nie widziałam.

Avatar Pro100WGebe

Edytowano - 19 października 2017, 22:54

@Anielka999: tego się nie da zobaczyć, to się czuje jak w ryj wleci

Avatar Ceejtun

19 października 2017, 08:48

co to jest to babie lato?

Avatar Pro100WGebe

19 października 2017, 22:52

@Ceejtun: takie wkurzające latające pajęczyny co cały czas lecą w ryj

Avatar Baturaj

19 października 2017, 20:56

Wciąż lepsze niż komary...

Avatar
Konto usunięte

19 października 2017, 18:15

I te wspaniałe uczucie kiedy z tego dziwnie wyglądającego kłębka pajęczyny wyłazi pająk

Avatar kitsune_senpai

19 października 2017, 16:08

Gdybym tylko chora nie była...

Avatar Kivera

19 października 2017, 07:24

Biedronki everywhere.
Gryzo i alergujo, Jejaki, uważajta!

Avatar trampkowiczka

19 października 2017, 07:40

@Kivera: to tylko te pomarańczowe-azjatyckie.

Avatar NightFox

19 października 2017, 09:01

@Kivera: O*** to stąd to się wzięło w moim pokoju. W mieście. Na 3 piętrze.

Avatar trampkowiczka

19 października 2017, 14:14

@NightFox: masz żółty blok?

Avatar NightFox

19 października 2017, 15:31

@trampkowiczka: właściwie to tak

Avatar szimio

19 października 2017, 11:33

Kurna prawdziwe

Avatar CyckiBonnieThePirate

19 października 2017, 08:30

Ciekawe jakby to babie lato wyglądało na nas ( ͡° ͜ʖ ͡° )

Avatar
Konto usunięte

15 października 2017, 17:06

U mnie są biedronki.

Avatar parapet257

15 października 2017, 19:23

U mnie też ;-;

Avatar ShiroNeko

19 października 2017, 07:56

u mnie też :<

Avatar Raraszek

19 października 2017, 08:05

Podobno jest wysyp gryzących biedronek z Azji

Avatar YouGoSlavia

19 października 2017, 07:56

Mucha ty ku*wo

Avatar rogaliq

19 października 2017, 07:37

Nie ma komarów? Dobre...

Avatar MiarkowyBanan

19 października 2017, 07:07

czerwony pingwin powinien być do tych złych rzeczy, istnieje wersja z niebieskim na górze ehh

Avatar ZeeKo

15 października 2017, 18:39

U mnie latają ;_;

Avatar PanMixer

15 października 2017, 16:33

Wystarczy przecież nie wychodzić z domu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Szybki jak błyskawica

Północne Węgry

Jeszcze jak

Pozdrawiam świetliki

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka