memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
12 kwietnia 2013, 09:37
Najlepiej walic prostu z mostu. Po co robic jakies dziwne sugestie, krzywe spojrzenia, fukanie i inne takie?
Odpisz
1 kwietnia 2013, 18:54
tja chyba my mamy prze***ne :/ :P
1 kwietnia 2013, 20:34
@grzegorz84a: zgadzam się
1 kwietnia 2013, 21:31
@grzegorz84a: Dokładnie. Wałek to potężna broń.
1 kwietnia 2013, 18:41
Odwagi dziewczyny. ;)
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież12 kwietnia 2013, 09:37
Najlepiej walic prostu z mostu. Po co robic jakies dziwne sugestie, krzywe spojrzenia, fukanie i inne takie?
Odpisz
1 kwietnia 2013, 18:54
tja chyba my mamy prze***ne :/ :P
Odpisz
1 kwietnia 2013, 20:34
@grzegorz84a: zgadzam się
Odpisz
1 kwietnia 2013, 21:31
@grzegorz84a: Dokładnie. Wałek to potężna broń.
Odpisz
1 kwietnia 2013, 18:41
Odwagi dziewczyny. ;)
Odpisz