Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Lekko nie będzie
Nigdy na to nie wpadną
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Młodzi gniewni
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 grudnia 2019, 01:32
A co jeśli przez wypadek samochodowy nie mam nogi?
Odpisz
3 listopada 2018, 06:20
Odpisz
21 października 2017, 15:04
niech ktoś wstawi zdjecie tego ziomka bez rąk i nóg
Odpisz
21 października 2017, 23:04
@Ceejtun: Tego kubka?
Odpisz
21 października 2017, 20:29
A widziałeś ze na głowie masz wystarczającą ilość włosów, żeby stworzyć fryzurę?
Odpisz
21 października 2017, 16:23
Wow. Spooky
Odpisz
17 października 2017, 20:44
TOP 10 odkryć
N @ U K Ø F ¥ H
roku 2k17:
10. Ludzie to debile
9.Planeta Ziemia to jedno wielkie szambo
8.Memy typu "[tu wstaw imię] to nie imię, to..." są nieśmieszne
7.Ziemia jest płaska
6.Szczepionki wywołujo autyzm, lepiej się szczepić kleszczami z lasu
5.Hitler nie wiedział o Holocauście
4.Ten komentarz nie ma sensu
3.Harambe i Stefán Karl Stefánsson to bogowie
2.Preriokur to troll
@ Ñ |) Ñ Ó M [ B ] 3 R £ @ Ñ
1.W ciele czowieka jezd dostatecznie dużo [ B ] Ø N € 5 by zrobić z nich
S B Ó Ø K ¥
5 Ç @ R R ¥
S K 3 L 3 T ¤ Ñ
Odpisz
21 października 2017, 14:27
@Trash: co ku*wa
Odpisz
21 października 2017, 14:49
@Trash: Stefan dostał nawet guzik na 100k subów
Odpisz
21 października 2017, 16:21
@Trash: Hitler nie wiedział o Holocauście
Odpisz
21 października 2017, 15:34
Ten fakt zmienił moje życie i wywołał nieodwracalne urazy na psychice
Odpisz
21 października 2017, 14:56
Odpisz
21 października 2017, 14:51
Albo dwóch piesków.
Odpisz
21 października 2017, 14:31
No chyba że nie masz nóg albo rąk
Odpisz
21 października 2017, 14:28
4dooty5me
Odpisz
21 października 2017, 14:26
Nasze ciało ma przed nami wiele tajemnic
Odpisz
17 października 2017, 18:54
serio ku*wa? niewiedziałem
Odpisz
17 października 2017, 21:20
To fajnie, że poznałeś ten zaskakujący fakt.
Odpisz
21 października 2017, 14:18
nie z czasownikami piszemy oddzielnie
Odpisz
17 października 2017, 23:04
Czy tylko ja nie planuje nic robić na Halloween? Wole siedzieć w domu i fapać do Mikasy. Albo... Czy zaprosić gdzieś dziewczynę na Halloween? Może sp00ky przyjęcie?
Odpisz
17 października 2017, 21:48
Odpisz