Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Jadeja

27 września 2022, 20:39

Mnie zawsze zastanawiało to, że Meldor sobie palił i w ogóle się z tym nie krył i nikt nigdy się na niego nie poskarżył dla Andre

Avatar DAVJD

17 października 2017, 21:36

W BAGIENNYM ZIELU ZAKLĘTA JEST POTĘGA

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar darcus

24 października 2017, 17:49

@BetonowyMur: Fakt, memy nie umierają, ale piosenkę i tak zje**łeś.

Avatar BetonowyMur

24 października 2017, 18:09

@darcus: Nie miałem takiego zamiaru, po prostu odniosłem się do memaz piosenkę możecie kontynuować i zignorować mój komentarz

Avatar Szortek

17 października 2017, 21:40

Kiedyś Gothic był super rzeczą, ale na dzisiejsze standardy jest (przynajmniej dla mnie) niegrywalny przez swoje nieuntyicyjne sterowanie i drewniany system walki.

Czekam na czerwone.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (20)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (20)
Avatar Andrzej_Duda

23 października 2017, 16:20

@kokosek112: To nie był sokół,tylko gryf.

Avatar KingsMax

23 października 2017, 17:03

@kokosek112: Czasami korzystanie z stylu na wielu było słabym pomysłem, a dekokt ma wysoką toksyczność, więc nie wiem czy zawsze by się to spisywało. A na temat znaków to ja wolę aard bo daje on po prostu insta killa.

Avatar Ameron

22 października 2017, 18:02

"Słuchajcie słuchajcie mieszkańcy Khorinis!
Z rozkazu wielmożnego lorda Hagena ogłasza się co następuje..."
<3

Avatar TheBigBC

18 października 2017, 09:26

Znałem kiedyś gościa Onar miał na imię

Avatar
Konto usunięte

17 października 2017, 21:50

Cześć, nie mam się komu wyżalić, więc piszę to tutaj :p
Mam pesymistyczne podejście do wielu rzeczy. Ostatnio postanowiłem sobie że będę bardziej optymistyczny, ale wiem że to mi się nie uda i jestem pesymistycznie nastawiony do mojego założenia żeby być optymistycznym :D czaicie?
A co do obrazka 5/5

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

17 października 2017, 22:39

Sepcjalnie zaniżałem poziom komentarzy żeby były takie głupie że aż śmieszne, ale jak twierdzisz że to mi źle wychodzi to zaprzestanę tych praktyk

Avatar
Konto usunięte

17 października 2017, 22:52

To się ciesze bo się tak zastanawiałem czy ktoś ci się nie wkardł na konto czy coś...

Avatar Frutti56

17 października 2017, 22:08

ale piwo daje bonus do many

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

Północne Węgry

Nigdy na to nie wpadną

Nieuczciwa ocena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka