Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przypałowo
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie są aż takie pyszne
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Równi i równiejsi
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 października 2017, 22:35
Ja lubię pić ketchup. Potrafię też oje**ć calą butelkę tabasco, nie polecam.
Odpisz
21 października 2017, 20:53
@xAzumiKx: Ja lubie pić koncentrat pomidorowy, jeśli nie jest zbyt gęsty
Odpisz
21 października 2017, 22:05
możnaby powiezieć " To_masz___Problem" *ba dum tss*
Odpisz
22 października 2017, 00:09
ja lubie pic sok pomidorowy
Odpisz
22 października 2017, 10:54
@InsaneFOX13: I to jest nienormalne?
Odpisz
22 października 2017, 14:40
zależy czy jest po terminie
Odpisz
4 marca 2022, 19:08
@xAzumiKx: jesteś poje....
Odpisz
31 października 2017, 21:01
Ja
Odpisz
22 października 2017, 12:17
ja
Odpisz
19 października 2017, 18:37
Ja
Odpisz
21 października 2017, 21:51
@kitsune_senpai: ty
Odpisz
21 października 2017, 22:04
@StachuIJones: i on na tej samej drodze edycja 2017
Odpisz
22 października 2017, 02:22
@StachuIJones: My
Odpisz
22 października 2017, 09:45
@nika123x2: Wy
Odpisz
22 października 2017, 10:00
@Xcichyx: Oni
Odpisz
Edytowano - 22 października 2017, 00:28
Ja lubię w Ch*j dużo sosów ale kepuczu mało musi być
Odpisz
21 października 2017, 22:40
ja...
Odpisz
21 października 2017, 21:21
To normalne, jak jem obiad to u mnie ziemniaki pływają w sosie.
Odpisz
21 października 2017, 20:46
aż się przypomina koleżanka z klasy...
Odpisz
21 października 2017, 20:24
Odpisz
21 października 2017, 20:13
Po prostu zamówiła keczup z keczupem. Klasyczny zestaw.
Odpisz
21 października 2017, 20:11
Amerykanie
Odpisz
21 października 2017, 20:01
Ja to bym tyle chciał
Odpisz
18 października 2017, 08:47
Ajne keczupen prosze
Odpisz
18 października 2017, 07:10
✋😤
Odpisz
21 października 2017, 20:10
@Wolfmer: 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
Odpisz
21 października 2017, 22:40
@Windows_10: 👌😂
Odpisz
21 października 2017, 22:42
@Wolfmer: Admin zmienił i teraz mój komentarz nie ma sensu...
Odpisz
17 października 2017, 22:50
Jezu ja się zastanawiam gdzie drugie dno a to jest je**ny postmeme
Odpisz
21 października 2017, 20:01
@MiarkowyBanan: twoje życie to postmeme
Odpisz
21 października 2017, 20:04
@MiarkowyBanan: twoje życie to dno
Odpisz
21 października 2017, 21:50
jak nie postmeme to dajcie mi tu elementy komedii w tym memie?! sam ten napis na górze już mu zabiera cała śmieszność
Odpisz
22 października 2017, 08:01
@MiarkowyBanan: od kiedy niby memy tak działają?
Memy mają więcej rodzajów i gatunków
Odpisz
22 października 2017, 10:19
@lorax12: Wcześniej napis na górze miał rak emotke wściełości i to odraża
Odpisz
22 października 2017, 10:24
@MiarkowyBanan: aha
Odpisz