Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Pozdrawiam świetliki
Nie idź!
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 października 2017, 16:38
Poleci ktoś jakąś grę na androida właśnie taką z multi i rajdami?
Odpisz
Edytowano - 21 października 2017, 08:41
arcane legends mmo rpg
Odpisz
21 października 2017, 19:43
Polecam
Odpisz
18 października 2017, 16:06
Miałam tak w Drakensang online, na 29 poziomie razem z kolegami pokonaliśmy najsilniejszego bossa w grze, zginęłam przy tym dużo razy, ale na szczęście miałam dużo monet dzięki którym mogłam się odrodzić niedaleko niego
Odpisz
18 października 2017, 16:40
@Henzej: To musiało być dawno temu
Odpisz
18 października 2017, 16:41
@TurboSprezarka: 4-5 lat temu
Odpisz
20 października 2017, 14:30
@Henzej: Kim grałaś?
Odpisz
20 października 2017, 14:31
@kamykPL: Strażnikiem lasu
Odpisz
20 października 2017, 14:33
@Henzej: Pjona :D
Odpisz
20 października 2017, 17:10
@Henzej: strażniklasumasterrace
Odpisz
20 października 2017, 17:10
A później podpie**olisz itema z bossa a dla nich nic tak się wykorzystuje
Odpisz
20 października 2017, 16:24
Kocham ten tekst
Odpisz
20 października 2017, 16:11
Ja kiedy przyzywam kogokolwiek w Soulsach.
Odpisz
20 października 2017, 14:55
Skąd masz skina Farquad'a też chcę
Odpisz
18 października 2017, 17:30
Kiedy masz więcej żołnierzy niż przeciwnik trebuszy
Odpisz
18 października 2017, 16:55
W niektórych grach to jest ch*jowe, bo szybko pozdechają i wszystkie ataki idą potem na ciebie (np. Summoners war)
Odpisz
18 października 2017, 16:50
Leeeeeroy Jeenkins!
Odpisz
18 października 2017, 15:57
#Only_Instinct
Odpisz
18 października 2017, 16:42
@HAPPYCAT212104: Pokemon Go były modne ponad rok temu
Odpisz
18 października 2017, 16:54
@HAPPYCAT212104: #OnlyMystic ch*ju
Odpisz
18 października 2017, 16:54
Ja już mniej gram, ale jednak. Niedługo 3 generacja wejdzie
Odpisz
18 października 2017, 16:54
@Pikachu_fan_Subaru: Nie ma ku*wa Mistica
Odpisz
19 października 2017, 17:10
@HAPPYCAT212104: Jak wejdzie 3 gene to napi**dalam ale narazie nie gram
Odpisz
19 października 2017, 17:49
@Pikachu_fan_Subaru: Ja też bd napi**dalać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
20 października 2017, 17:50
@HAPPYCAT212104: ja teraz gram xd
Odpisz
1 września 2018, 11:00
@HAPPYCAT212104: Usunęli mi konto i już chyba nie będę grał
Odpisz
1 września 2018, 12:36
@Pikachu_fan_Subaru: za co xD
Odpisz
1 września 2018, 13:07
@Pierdzioh2: Nie wiem czy usunęli ale nie mogę się zalogować. Możliwe że dlatego ze rok nie grałem
Odpisz
1 września 2018, 16:14
@Pikachu_fan_Subaru: co ci pisze?
Odpisz
1 września 2018, 17:25
@Pierdzioh2: Unable to authenticate
Odpisz