Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Kiedyś to był bardzo dobry serial
To musiało być męczące
Brawo za czujność!
Niezniszczalne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 marca 2013, 13:13
A ta dziewczyna całkowicie po prawej? Uśmiech, jako jedyna zauważyła kamerę.
A ta babcia z tyłu dziwnie patrzy na psycho gościa.
Odpisz
31 marca 2013, 11:42
Gdyby nie przybliżono, nie zauważyłbym tego.
Odpisz
31 marca 2013, 11:13
Mina jakby była przecena Diablo III .
Odpisz
30 marca 2013, 19:33
to mogłem być ja zazdroszcze mu
Odpisz
30 marca 2013, 22:51
pewnie 90% mężczyzn i chłopaków tak powie!
Odpisz
30 marca 2013, 21:12
Ten po lewo też niezły
Odpisz
30 marca 2013, 19:25
już wiem na co sie patrzył. hue hue hue
Odpisz