Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Można, tylko trzeba wstawać rano
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Fajnie że odpowiedzieli
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 października 2017, 08:10
Helena mam zawał
Odpisz
19 października 2017, 15:03
Energetyki i wszelkie gazowańce, to najgorsze gówno jakie można kupić w sklepie. Zaraz po landrynkach, Milce i Nutelli.
Odpisz
19 października 2017, 15:48
@Mikatrix: landrynkach?
A tak w ogóle to dzięki tobie przestałem kupować wodę gazowaną i zacząłem wpi***alać masowo czipsy. Już widać pierwsze efekty mojej nowej diety ;)
Odpisz
Edytowano - 19 października 2017, 15:55
Landrynki i lizaki to sam cukier i aromaty. A chipsy też są gównem. Lepiej kupić sobie wafli ryżowych lub płatków kukurydzianych.
A gazowana woda, mi osobiście, po prostu nie smakuje.
Odpisz
19 października 2017, 16:14
@Mikatrix: Tylko ze po 3-4 kanapkach z nutella nie dostaniesz pie**olca lub drgawek jak po energetykach
Odpisz
19 października 2017, 16:17
@MR_Lizard: Ale i tak to syf. Zwykłe masło orzechowe jest o wiele lepsze.
.
A tak w ogóle, odkąd nie jjem tego typu rzeczy, zacząłem chudnąć jak poje**ny i jak wcześniej byłem typowym grubciem, tak teraz moja tusza jest na w miarę normalnym poziomie.
Odpisz
19 października 2017, 16:19
@Mikatrix: ja mam zajebisty metabolizm i nawet jak sie nawpi***alam w nocy to jestem chudy
Odpisz
19 października 2017, 16:27
@MR_Lizard:
Odpisz
19 października 2017, 16:39
@Mikatrix: =3
Odpisz
20 października 2017, 21:14
@Mikatrix: dzienki tobie będę wpi***alał suche płatki
Odpisz
20 października 2017, 21:19
@roooomek: Ja tam lubię. Ostatnio wsiane tak jadłem.
Odpisz
20 października 2017, 21:35
@Mikatrix: Generalnie masz trochę racji, ale
1) yerba mate to na pewien sposób energetyk, względnie zdrowy
2) nutella to miłość
Odpisz
20 października 2017, 22:09
@Mikatrix: to co mamy jeść skoro wszystko jest niezdrowe?
Odpisz
20 października 2017, 22:19
@ruzwelt1: Wszystko co nie jest niezdrowe.
Odpisz
20 października 2017, 23:07
@Mikatrix: ale rak, ja wpi***alam to co chce, to co lubie i nawet nie patrze na etykiety. Przerobie wszystko, glutaminian to ja mam we krwi w znacznym stężeniu.
Odpisz
21 października 2017, 00:46
@Mikatrix: a ja wpi***alam cały czas to, co mówisz by nie wpi***alać + fastfoody, a dzięki mojemu metabolizmowi mam 4 kg niedowagi.
Można? Można
Odpisz
21 października 2017, 01:44
@Mikatrix: ja tez moge wpi***alac ile wlezie, efekt negatywny moge odczuc co najwyzej podczas defekacji
Odpisz
5 grudnia 2017, 22:03
@Mikatrix: taaaa tyle że nie po energetykach gazowanych napojach nutelli i milce nie odje*ie ci jak po wódce i nie zaczniesz potrącać ludzi jak w GTA ty w ogóle de**lu myślisz? poza tym przestań pie**olić jak ktoś lubi to i tak będzie kupował nie będzie słuchał takiego idioty
Odpisz
5 grudnia 2017, 22:09
@Filipsss: to bardziej do narkotykow pasuje
Odpisz
Edytowano - 21 października 2017, 01:04
Wypiłam wczoraj (piątek) 3 Blacki i nic mi nie było. Przedwczoraj wypiłam tylko 2 i skakałam jak pie****nięta. Można? Można.
Btw, kołatanie w sercu czułam tylko raz , jak wypiłam 2 kubki całkiem mocnej kawy i Monstera.
PS
Tak, jestem świadoma, że energole są niezdrowe i tylko rozwalam sobie organizm, ale już zdążyłam się uzależnić, a nie zależy mi długim życiu, więc whatever.
Odpisz
20 października 2017, 23:13
kiedy wypiłem kawe, i ręce zaczeły mi tańczyć👋
Odpisz
20 października 2017, 23:09
O boże, dzieciaki sie "hfalom" że pierwsze w swoim marnym życiu sprobowali energetyka...
Odpisz
19 października 2017, 14:21
czytałam o nastolatku który wypił 3 energetyki i na WF'IE dał sobie taki wycisk że coś poszło nie tak z sercem
Odpisz
19 października 2017, 14:53
@EternalSailorMoon: ja słyszałem o nastolatku który wypił litr enegetyku na pusty żołądek i rzygał żółcią oraz prawie zezgonował
Odpisz
19 października 2017, 15:24
Ale zezgonował zezgonował czy tylko zezgonował?
Odpisz
19 października 2017, 15:31
@Adi34: prawie umarł
Odpisz
19 października 2017, 15:43
Na śmierć?
Odpisz
19 października 2017, 15:59
@ZEUS_: onie
Odpisz
19 października 2017, 16:45
@EternalSailorMoon: otak
Odpisz
19 października 2017, 15:11
Na mnie nie działają
Odpisz