Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Gaspar_Pudziatte3

21 października 2017, 08:10

Helena mam zawał

Avatar Mikatrix

19 października 2017, 15:03

Energetyki i wszelkie gazowańce, to najgorsze gówno jakie można kupić w sklepie. Zaraz po landrynkach, Milce i Nutelli.

Avatar
Konto usunięte

19 października 2017, 15:48

@Mikatrix: landrynkach?

A tak w ogóle to dzięki tobie przestałem kupować wodę gazowaną i zacząłem wpi***alać masowo czipsy. Już widać pierwsze efekty mojej nowej diety ;)

Avatar Mikatrix

Edytowano - 19 października 2017, 15:55

Landrynki i lizaki to sam cukier i aromaty. A chipsy też są gównem. Lepiej kupić sobie wafli ryżowych lub płatków kukurydzianych.
A gazowana woda, mi osobiście, po prostu nie smakuje.

Avatar MR_Lizard

19 października 2017, 16:14

@Mikatrix: Tylko ze po 3-4 kanapkach z nutella nie dostaniesz pie**olca lub drgawek jak po energetykach

Avatar Mikatrix

19 października 2017, 16:17

@MR_Lizard: Ale i tak to syf. Zwykłe masło orzechowe jest o wiele lepsze.
.
A tak w ogóle, odkąd nie jjem tego typu rzeczy, zacząłem chudnąć jak poje**ny i jak wcześniej byłem typowym grubciem, tak teraz moja tusza jest na w miarę normalnym poziomie.

Avatar MR_Lizard

19 października 2017, 16:19

@Mikatrix: ja mam zajebisty metabolizm i nawet jak sie nawpi***alam w nocy to jestem chudy

Avatar Mikatrix

19 października 2017, 16:27

Avatar MR_Lizard

19 października 2017, 16:39

@Mikatrix: =3

Avatar roooomek

20 października 2017, 21:14

@Mikatrix: dzienki tobie będę wpi***alał suche płatki

Avatar Mikatrix

20 października 2017, 21:19

@roooomek: Ja tam lubię. Ostatnio wsiane tak jadłem.

Avatar Krzyniu

20 października 2017, 21:35

@Mikatrix: Generalnie masz trochę racji, ale
1) yerba mate to na pewien sposób energetyk, względnie zdrowy
2) nutella to miłość

Avatar ruzwelt1

20 października 2017, 22:09

@Mikatrix: to co mamy jeść skoro wszystko jest niezdrowe?

Avatar Mikatrix

20 października 2017, 22:19

@ruzwelt1: Wszystko co nie jest niezdrowe.

Avatar ABCDF

20 października 2017, 23:07

@Mikatrix: ale rak, ja wpi***alam to co chce, to co lubie i nawet nie patrze na etykiety. Przerobie wszystko, glutaminian to ja mam we krwi w znacznym stężeniu.

Avatar
Konto usunięte

21 października 2017, 00:46

@Mikatrix: a ja wpi***alam cały czas to, co mówisz by nie wpi***alać + fastfoody, a dzięki mojemu metabolizmowi mam 4 kg niedowagi.

Można? Można

Avatar gelo1238

21 października 2017, 01:44

@Mikatrix: ja tez moge wpi***alac ile wlezie, efekt negatywny moge odczuc co najwyzej podczas defekacji

Avatar Filipsss

5 grudnia 2017, 22:03

@Mikatrix: taaaa tyle że nie po energetykach gazowanych napojach nutelli i milce nie odje*ie ci jak po wódce i nie zaczniesz potrącać ludzi jak w GTA ty w ogóle de**lu myślisz? poza tym przestań pie**olić jak ktoś lubi to i tak będzie kupował nie będzie słuchał takiego idioty

Avatar gelo1238

5 grudnia 2017, 22:09

@Filipsss: to bardziej do narkotykow pasuje

Avatar Pantera116

Edytowano - 21 października 2017, 01:04

Wypiłam wczoraj (piątek) 3 Blacki i nic mi nie było. Przedwczoraj wypiłam tylko 2 i skakałam jak pie****nięta. Można? Można.
Btw, kołatanie w sercu czułam tylko raz , jak wypiłam 2 kubki całkiem mocnej kawy i Monstera.

PS
Tak, jestem świadoma, że energole są niezdrowe i tylko rozwalam sobie organizm, ale już zdążyłam się uzależnić, a nie zależy mi długim życiu, więc whatever.

Avatar Danonix

20 października 2017, 23:13

kiedy wypiłem kawe, i ręce zaczeły mi tańczyć👋

Avatar ABCDF

20 października 2017, 23:09

O boże, dzieciaki sie "hfalom" że pierwsze w swoim marnym życiu sprobowali energetyka...

Avatar EternalSailorMoon

19 października 2017, 14:21

czytałam o nastolatku który wypił 3 energetyki i na WF'IE dał sobie taki wycisk że coś poszło nie tak z sercem

Avatar
Konto usunięte

19 października 2017, 14:53

@EternalSailorMoon: ja słyszałem o nastolatku który wypił litr enegetyku na pusty żołądek i rzygał żółcią oraz prawie zezgonował

Avatar Adi34

19 października 2017, 15:24

Ale zezgonował zezgonował czy tylko zezgonował?

Avatar
Konto usunięte

19 października 2017, 15:31

@Adi34: prawie umarł

Avatar ZEUS_

19 października 2017, 15:43

Na śmierć?

Avatar EternalSailorMoon

19 października 2017, 15:59

@ZEUS_: onie

Avatar
Konto usunięte

19 października 2017, 16:45

Avatar lorax12

19 października 2017, 15:11

Na mnie nie działają

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Totalnie

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Można, tylko trzeba wstawać rano

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Fajnie że odpowiedzieli

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka